«Героїчна Тустань» вшанує українських героїв усіх віків

17.06.2011 | Filed under: Некатегоризовано

26-27 червня 2011 року на території Державного історико-культурного заповідника «Тустань» відбудеться фестиваль «Героїчна Тустань». Свято має на меті вшанувати українських героїв усіх часів – від давнини до сьогодення. Водночас, тема середньовіччя залишиться особливою для «Тустані», розповів на прес-конференції директор заповідника Василь Рожко. Цьому присвятять вже традиційний фестиваль «Ту Стань!», який відбудеться у серпні цього року.

На першому фестивалі «Героїчна Тустань», за задумом організаторів, вшанують вояків Української Повстанської Армії та стрілецтва. На їх пошану відбудеться реконструкція бою УПА та загонів НКВД, у якій візьмуть участь близько 50 «бійців». Відтворюватиме військові дії Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» та «Зброя та спорядження «Штурм». Також в рамках фестивалю «Героїчна Тустань» відбудеться круглий стіл на тему героїки за участю відомого філософа та історика Олега Фешовця.

Не менш насиченою буде і мистецька програма фестивалю. За словами режисера фестивалю Уляни Мороз, на сцені «Героїчної Тустані» виступатимуть молоді гурти, які, проте, знають що таке героїка та патріотизм. Другий день фестивалю буде присвячений авторській пісні та співаній поезії, заплановано конкурс виконавців «На вістрі слова та меча». Відбуватиметься він на дитинці середньовічної фортеці, адже як вважає організатор конкурсу Наталка Криничанка, особливість бардівської пісні – це дух, що вона несе, тож для її виконання часом не потрібно й мікрофона. Також у другий день. 27 червня, заплановано спільний концерт переможців конкурсу, його суддів та запрошених гостей. А на завершення «Героїчної Тустані» біля давніх скель запалять святкову ватру.

Зважаючи на те, що вівторок 28 червня також буде вихідним днем, усі бажаючі можуть залишитися навіть по завершенню фестивалю.

Акредитація журналістів за адресою pr.tustan@gmail.com та за тел. (032) 243 00 47 (Леся Мадзевич)

Програма фестивалю «Героїчна Тустань»

Неділя, 26 червня
12.00 – Служба Божа за героїв
13.30 – місцеві гурти сіл Урича, Підгородців, Сопота
15.00 – Круглий стіл за участю Олега Фешовця на тему “Тустань – переможна героїка”
17:00 – реконструкція бою УПА від Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» і «Зброя та   спорядження «Штурм»
18 00 – концерт гуртів та сольних виконавців, серед яких: Антон Крук, Святослав Бойко, Ойкумена, НаВиворіт, Три в одному, Залізний хрест, Восьме чуття, Цвіт життя, Vox Populi, Тридцята паралель та ін.
23.00 – кіно ніч під відкритим небом

Понеділок, 27 червня
13:00 – 16:00 – Конкурс авторської пісні, співаної поезії “На вістрі слова і меча”
16:00 – 18:00
– Поетичний марафон
18:00 – 21:00 – Нагородження конкурсантів, Концерт переможців і гостей. Цього вечора на сцені виступлять: Люцина Хворост, Ірина Єрмолова, Лілія Кобільник, Віктор Цимбалюк, Ілько Лемко, Богдан Лялька, Віктор Пашник.
Після концерту – Ватра.

Фестиваль «Героїчна Тустань» відбувається за сприяння: Львівської обласної ради, Сколівської районної державної адміністрації, Сколівської районної ради, Громади Урича

Інформаційні партнери заходу: pisni.org.ua

skrynia.com

visitlviv.net

(Переглядів 141 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви