Середньовічна «Ту Стань!» стає літньою. З 5 серпня – фестиваль.

19.07.2011 | Filed under: Новини

Фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань!» змінює час проведення. Замість традиційних дат на початку вересня цього року дійство відбуватиметься на місяць раніше – 5, 6 та 7 серпня. Організатори фестивалю, який цього року відбудеться вже вшосте, сподіваються, що в серпні і з погодою пощастить більше, та й сезон відпусток дозволить усім охочим приєднатися до середньовічного святкування.

Програма фестивалю, буде не менш насиченою, ніж у попередні роки. Біля підніжжя древньої Тустанської фортеці відтворюватимуть добу Середньовіччя – від лицарських боїв до побуту і танців. Військовій реконструкції буде присвячено всю п’ятницю, 5 серпня. У цей день планується відтворення протистояння двох ворогуючих таборів: русичі проти європейців і татар IX-XIII століть. Окрім того, вже традиційно протягом всіх трьох днів відбуватимуться концерти музикантів та гуртів, майстер-класи ремесел та танцю, діятимуть спеціальні ігрові майданчики, де кожен зможе спробувати свої сили у стрільбі з лука, боротьбі з мечем тощо.

Особливим пунктом цьогорічного фесту стане і лазерне шоу, яке проектуватимуть на скелю та ліс. Його автори, львівська компанія «Тех-Арт», променем спробує розповісти історію Тустані, звитяги її воїнів та чому символом фортеці є птах. Своєрідну репетицію дійства можна було побачити під Урицькими скелями у червні цього року на фестивалі «Героїчна Тустань».

Акредитація журналістів за адресою pr.tustan@gmail.com та за тел. (032) 243 00 47 (Леся Мандзевич)

(Переглядів 25 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви