Головою Львівської ОДА призначено Максима Козицького

07.02.2020 | Filed under: Публікації

5 лютого Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №43/2020, згідно яким призначив головою Львівської облдержадміністрації Максима Козицького. Посада голови ЛОДА була вакантною більше місяця, відколи за власним бажанням звільнився попередник Козицького Маркіян Мальський, котрий пробув у кріслі голови ЛОДА пів року.

Цікаво, що кандидатура Максима Козицького на голову ЛОДА розглядалася ще в травні-червні 2019 року. Але на початку липня з-поміж Дениса Шмигаля, Максима Козицького та Маркіяна Мальського команда Володимира Зеленського зупинилася на останньому. А Денис Шмигаль тоді був призначений головою Івано-Франківської ОДА, проте 4 лютого 2020 р. пішов на значне підвищення – віце-прем`єр-міністром України, міністром розвитку громад та територій.

Призначення Максима Козицького на посаду голови Львівської ОДА зрушить з мертвої точки ситуацію із зволіканням призначення нових голів районних державних адміністрацій на Львівщині. Також є надія, що процес формування нових ОТГ значно пришвидшиться.

Максим Козицький є відомим на Львівщині бізнесменом, понад десять років очолює компанію «Еко-Оптіма», котра працює в сфері енергетичного бізнесу. У Трускавці Максим Козицький побував у листопаді 2016 року на відкритті збудованої твердопаливної котельні для МРЦ «Перлина Прикарпаття».

Вл. інф.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви