Горбаль звинуватив Наталію Лаврецьку в оголошеній йому недовірі, та звільнив.

09.09.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Як повідомляє агенство Інтерфакс.

Голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль звільнив депутата Львівської облради, голову Львівської обласної організації “Батьківщина молода” Наталю Лаврецку. В “Батьківщині” називають такі дії кадровими чистками як результат вираження недовіри В.Горбалю.

“На державній службі працюю з 2003 року. За цей час у мене не було ні однієї догани або зауваження по виконанню функціональних обов’язків. Учора (у середу, 8 вересня – ІФ) я, головний фахівець управління, удостоїлася честі почути догану від самого голови Львівської ОДА. Виявляється, що саме мої недоробки стали причиною погіршення соціально-економічного стану області, через що й було виражена недовіра Василю Горбалю”, – цитує прес-служба БЮТ слова Н.Лаврецкої.

Як повідомлялося, у середу, 8 вересня, депутати Львівської обласної ради виразили недовіру голові облдержадміністрації В.Горбалю.

Наталя Лаврецька  як депутат облради від БЮТ курує Трускавець.

(Переглядів 40 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви