Гаряча вода у Львові є круглорічно – Марченко лукавить.

21.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Під час сесії 20 травня ряд депутатів Трускавецької міської ради виступило із зверненнями та запитами. В них порушувалися такі питання та проблеми: незадовільний стан функціонування дощової каналізації на Бориславській, Лисенка, Довбуша та деяких інших вулицях; ями при в’їзді в Трускавець (це дорога району), біля центральної пошти та ще в кількох місцях – шофери через це виражаються нецензурною лексикою в присутності вихованих людей; які ж об’єкти будуть фінансуватися з цьогорічного бюджету розвитку; знову постає проблема автономного опалення; як допомогти КП «Наше місто» та людям юридично, щоб вони могли закуповувати за свої кошти матеріали, комунальники робили б ремонти, а ці суми було б відраховано від квартплати; на офіційному сайті міської ради не публікуються свіжі рішення сесій та міськвиконкому. Були і адресні звернення – прокурору міста Юрію Яремчуку та голові комісії з питань регламенту та депутатської етики ТМР Роману Корчинському.

На окремі із запитів депутати змогли почути відповіді зразу ж, зокрема щодо ситуації з автономним опаленням, то заступник мера Віктор Марченко доповів, що на даний час ведуться консультації з начальником газової служби Трускавця Ігорем Осередчуком, так і прокуратурою, юристами, комунальниками, щоб ця проблема була вирішена полюбовно. Він зазначив, що однією з причин встановлення автономного було відсутність гарячого водопостачання, цієї ж зими Трускавець був поряд зі Львовом єдиним містом в області, де гаряча вода подавалася постійно (до кінця опалювального сезону). Що ж до бюджету розвитку, то сьогодні засідатиме Рада бюджету розвитку і кожен з депутатів може подати свої пропозиції, міський голова Лев Грицак теж розкаже про своє бачення того, які ж галузі потребують першочергового інвестування міських коштів.

Власна інформація

(Переглядів 18 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви