Готуємось до послаблення карантинних обмежень

04.05.2020 | Filed under: Публікації

Сьогодні, 4 травня, відбулося засідання Уряду, під час якого ухвалено рішення про відкриття парків, салонів краси, непродовольчих магазинів, музеїв, закладів громадського харчування з роботою на виніс та ін. Детальний список зняття обмежень буде опублікований Кабміном упродовж двох днів.

«У своїх рішеннях ми керуємося винятково даними та розрахунками наших профільних спеціалістів — вірусологів, епідеміологів, спеціалістів клінічних лабораторій та аналітиків академії наук України. Зараз динаміка захворюваності на коронавірус у межах, які дозволяють нам з 11 травня зняти певні обмеження. Сьогоднішнім рішенням ми дали змогу бізнесу за цей тиждень підготувати всі необхідні умови для безпечної роботи, – зазначає Прем`єр-міністр  України Денис Шмигаль.

Проте пом’якшення карантину не означає його повного зняття. ВООЗ продовжила дію глобального режиму надзвичайної ситуації. У світі залишається понад 2 млн активних хворих на коронавірус. Тому частина обмежень в Україні продовжують діяти до 22 травня.

З 11 травня в Україні розпочнеться застосування концепції «адаптивного карантину». Якщо в якомусь регіоні або місті буде зафіксований різкий спалах, то саме там і будуть запроваджуватися обмеження відповідними рішеннями регіональних ТЕБ і НС.

У Трускавці за весь період карантину було зафіксовано лише одного хворого на Covid-19, який фактично проживав у Львові, де захворів, лікувався та вилікувався (хоча офіційно зареєстрований у Трускавці). На жаль, кількість хворих у сусідньому Дрогобичі є значно більшою і продовжує зростати (станом на 04.05.2020 – 9 осіб).

В цілому у Трускавці жителі міста чітко дотримуються карантинних обмежень. Повністю оброблено деззасобами всі під‘їзди будинків, обробка продовжується в поточному режимі. Деззасіб безкоштовно є в ДСНС. Знезаражено всі основні вулиці міста. Тож є сподівання, що Трускавець спільно зі всією Україною виходитиме з карантину та повертатиметься до нормального життя.

В найближчі дні відбудеться засідання міської комісії ТЕБіНС, рішенням якої буде знято заборону на діяльність ринків, непродовольчих магазинів, салонів краси, закладів громадського харчування, перукарень, відвідування скверів та зон відпочинку тощо. Рішення міської комісії ТЕБіНС буде опубліковано на офіційному сайті Трускавецької міської ради відразу ж в день його прийняття.

«Але небезпека коронавірусу не знімається повністю та автоматично. Маємо бути в цьому обережними. Бути містом здоров’я – велика відповідальність усіх і кожного. Лише разом ми справимося з цим та з усіма наступними викликами», – зазначає міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Пресслужба Трускавецької міської ради

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви