Готуємось до Дня міста

16.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

14 червня о 14.00 пройшло засідання оргкомітету по підготовці до Дня міста, яке святкуватимемо вже найближчої неділі. Очолює оргкомітет заступник міського голови Ярослав Чистогорський. Переносити День міста немає сенсу, адже в Трускавці не відзначити День медичного працівника – це на грані святотатства. Тому хоча і певною мірою скромно, все ж відсвяткуємо.

Традиційно зі Служби Божої в храмах міста розпочинається святкування Дня народження Трускавця, курорту, якому вже 183 роки. Оздоровчі заклади представлятимуть себе в курортному парку після 12 – 13 години виставкою «Скарбниця здоров’я – курорт Трускавець», о 14 годині урочистий прийом депутатів, делегацій, керівників установ та організацій міста. Незважаючи на те, що в сусідній Польщі вибори, майже з усіх наших польських міст-побратимів прибудуть делегації – проголосують якомога раніше і приїдуть, адже наше місто та і самого Лева Ярославовича вони поважають.

На центральній сцені урочиста частина розпочнеться о 16.00, будуть вручення грамот, нагородження кращих працівників всіх санаторіїв (по 3 від кожного). Естрадного концерту як такого станом на понеділок не планували через брак коштів, а от феєрверк організують – Ярослав Гілярович попросив заввідділом культури Світлану Ковальчин не панікувати і не переживати, феєрверк бути мусить, як знайти кошти – пообіцяв вирішити.

До мерії звернувся відділ міліції з рекомендаціями завершити святкування о 21.00. Традиційно День міста тривав у Трускавці до 23.00, цього ж року вийшли на компроміс – 10 вечора. До цього часу як фольклорна програма («Верховина», «Галичани», можливо ще «Барви Карпат», «Сагайдачний»), так і духовий оркестр з Дрогобича не дотягнуть, проте якось воно буде – з ситуації вийти треба, запрошувати дорогих естрадних зірок не будуть.

Насамкінець зауважимо, що до Дня міста (та і в саму неділю) пройде ряд спортивних заходів, зокрема змагання зі скрітболу та волейболу, баскетболу та флорболу. На нижньому бюветі пройде і конкурс караоке. До належного санітарного стану Трускавець «видраять» до неділі КП «Парк курортний» та КП «Наше місто».

(Переглядів 19 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви