Говорили про тепло

26.11.2013 | Filed under: Публікації

Нема сумніву, що міські комунальники від опалення вчасно подбали про тепло в помешканнях трускавчан. Можемо стверджувати так з минулого прийому громадян, що відбувся 26 листопада. Саме в цей день відчутно похолодніло, почав падати сніг, але людей, які прийшло на прийом до міського голови стосовно незадовільного опалення, було зовсім мало. Але були.

Так, пан Василь Баранський з вулиці Сагайдачного, 19/33 повідомив, що в його під’їзді з першого по дев’ятий поверх нема тепла. Коли ж відкрити кран і спустити воду, то на якийсь час тепло в квартирах появляється. Але не надовго. Чоловік має претензії до сантехніків, які не зуміли налагодити нормальну роботу системи внутрішнього опалення.

Міський голова Руслан Козир відразу звернувся до керівників комунальних служб , які відповідають за тепло, аби цю проблему вирішили без зволікань.

– Мусить бути результат. Людям треба дати тепло, – сказав він. Це стосувалося заступника директора КП «Трускавецьжитло» Мирона Мицька та директора КП «Трускавецьтепло» Руслана Крамара. Пан Крамар взяв це до уваги і сказав, що сьогодні зайде у цей будинок, щоб вияснити в чому причина та подати людям тепло.

Пані Пічужкіна прийшла вирішити питання перерахунку коштів за встановлення електричного опалення ветеранові війни, одинокій пані Каштановій, яка мешкає на вулиці Стуса, 9. Це питання, за розпорядженням міського голови, має бути вирішене комунальниками негайно. А контроль за його виконанням покладено на заступника міського голови Петра Нестерівського та начальника управління праці і соціального забезпечення Юстину Когут.

Гадаємо, з добрим настроєм залишала зал, де проходив прийом, пані Юлія Олексин, яка мешкає у ветхому будинку на вулиці Стефаника,4. Привітавшись, вона сказала:

– У вас тепленько. А нам багато обіцяли.

– І у вас буде тепло, – відповів міський голова. А тоді звернувся до керівників служб:

– Давайте переселяти людей. Нехай до Миколая мають гарний подарунок.

– Якби так робили, як обіцяють.

– Ми зробимо, не сумнівайтесь, – пообіцяв міський голова. Пані Юлія подякувала за таку теплу обіцянку і покинула присутніх з надією, що на цей раз влада слова дотримає. А йдеться, як ми зрозуміли, про переселення пані Юлії з ветхого будинку у нове житло, яке її обіцяли давно.

У пана Святослава, чорнобильця, є проблема з влаштуванням на роботу за фахом лікаря. Тривалий час він безробітний, хоч має диплом про вищу освіту. Він готовий працювати і в міській раді, на що пан Козир відповів, щоб написав заяву на конкурсну комісію та пройшов процедуру тестування. Такий варіант пана Святослава не дуже влаштовує. Але йому дали зрозуміти, що іншого варіанту нема.

Андрій Говіщак

(Переглядів 40 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви