Трускавець – за європейський вибір України

22.11.2013 | Filed under: Публікації

Сьогодні, 22 листопада, в дев`яту річницю Помаранчевої революції, у Трускавці пройшла ХХХІІІ позачергова сесія Трускавецької міської ради. На порядку денному було тільки одне питання – підтримка євроінтеграційних прагнень України. Сесія була виїзною, проходила на площі Незалежності, в ній взяли участь 25 депутатів ТМР, депутати Львівської обласної ради Олексій Балицький та Петро Іванишин, представники громадськості.

Сесію вів міський голова Трускавця Руслан Козир, який зачитав проект рішення – звернення до Верховної Ради України та Президента України з вимогою не допустити зриву євроінтеграційного процесу, а саме підписання асоціації України з ЄС на саміті у Вільнюсі. «За» проголосували одноголосно всі присутні депутати. Також Руслан Козир виголосив полум`яну промову, в якій став на захист європейських цінностей, європейського вибору України та запевнив, що дороги назад немає, Україна ніколи не повернеться в ярмо. Після виступу Руслана Козира люди почали аплодувати, та міський голова попросив не робити цього. «Коли переможемо – тоді і будемо аплодувати та святкувати!» – сказав мер Трускавця.

Також виступили представники депутатського корпусу Руслан Крамар (голова партії «Батьківщина» у Трускавці та однойменної фракції в ТМР) і Богдан Процишин («Народна самооборона»). Руслан Ярославович сказав: «Не можу словами передати те обурення, яке мене охопило на звістку про вчорашні події! Як і чим передати той гнів, який клекотить у моєму серці?». Депутат закликав всіх трускавчан та гостей міста, які не зможуть поїхати до Києва підтримати «Євромайдан», прийти в неділю, 24 листопада о 13.00 на площу Незалежності міста-курорту, щоб солідаризуватися з тими, хто у Києві відстоюватиме наше право бути в Європі.

Депутат Богдан Процишин назвав причиною всіх українських бід Віктора Януковича та запропонував звернутися до лідерів опозиційних фракцій ВРУ з пропозицією, аби депутати склали свої повноваження. На думку виступаючого, це автоматично призведе до перезавантаження влади, бо, як гадає депутат, у позачергових виборах опозиційні сили мають всі шанси перемогти.

Також виступили громадські активісти Борис Кривко та Мирон Бучацький, їхні виступи були доволі емоційними.

А на завершення зауважимо, що подібні акції підтримки європейського вибору України пройшли в ряді міст та районів Львівщини. І не тільки Львівщина – більшість простих українців підтримує цей шлях. Бо зближення з Росією – це дорога в нікуди, це повернення у темне минуле. Це врешті-решт зрада, а в майбутньому і втрата нашої Незалежності.

Тому приємно, що Трускавець єдиним голосом сказав «ТАК!» європейському вибору України!

Володимир Ключак

Примітка. Перепрошуємо за погану якість фото.

(Переглядів 314 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви