Храмове свято в Стебнику

18.11.2010 | Filed under: Некатегоризовано

В православній церкві святого Михаїла в м. Стебнику, що належить до УПЦ КП та настоятелем якої є о. Михайло Комарницький, в найближчу неділю, 21 листопада – храмове свято.

Церква «на Скренті» є переобладнаною з овочевого магазину після того, як УГКЦ в Стебнику в кінці 80-х років ХХ століття по праву повернула собі єдину на той час і головну по сьогодні церкву Різдва Пресвятої Богородиці. Її настоятелем став світлої пам’яті о. Петро Герилюк-Купчинський. А тодішній православний священик, який служив у місті калійників ще в радянські часи, отець Михайло, звернувся до влади з проханням віддати православній громаді приміщення колишнього костелу по вулиці Трускавецькій. Стараннями громади занедбана споруда, яка після війни служила як овочевий магазин,  була переобладнана під храм і тепер в Стебнику продовжує діяти повноцінна парафія УПЦ КП.

(Переглядів 30 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви