Вісті церкви “Добра Новина”

12.11.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Світ не без добрих людей

24 жовтня за сприяння християнської церкви “Добра Новина” (духовний наставник Володимир Кузьмич) та спонсорської допомоги місіонера з Норвегії П’єра Хойланда Стебницька територіальна асоціація інвалідів “Добре серце” вже вкотре змогла отримати гуманітарну допомогу та ліки, які виготовляють лише в Норвегії.

– Спільними зусиллями членів асоціації та стебницької громади нам вдалося розпочати процес розмитнення, – повідомив голова асоціації інвалідів “Добре серце” Роман Кіндратишин. – Складське приміщення набите запасами гуманітарної допомоги, тому ніхто з членів асоціації не залишиться обділеним.

Ще донедавна п. Кіндратишин бідкався відсутністю складів, у яких повинна зберігатися гуманітарна допомога для інвалідів (за інших обставин митниці відмовляються розмитнювати спонсорську допомогу з-за кордону). Але, як кажуть, світ не без добрих людей. Депутат Стебницької міської ради Марія Губицька простягла асоціації руку допомоги, за що п. Роман висловлює їй щиру подяку. Пані Марія посприяла у наданню оренди складських приміщень для гуманітарної допомоги. А директор ВАТ „Прикарпатбуд” Василь Драновський зголосився безкоштовно надавати в оренду складське приміщення. Окрему подяку виносить п.Роман і керівництву та студентам Стебницького профтехліцею за чуйність та доброту (юні стебничани допомагали розвантажувати та заносити речі). А пастор Володимир Кузьмич власним транспортом привозив та відвозив митників, аби ті виконали усі необхідні формальності щодо розмитнення товару. Голова асоціації безмежно вдячний і духовенству церкви „Добра новина” Василеві Морозу та Іванові Кухару за матеріальну та моральну допомогу.

– Я вдячний Богу за те, що він посилає мені таких чудових людей. Нехай Господня Благодать чуває над ними, – сказав Роман Кіндратишин. 

Вікторія Лишик, газета «Воля громади»

День Подяки в Стебнику

Нещодавно в Стебнику в приміщенні Народного дому за сприяння християнської церкви “Добра Новина” (священнослужитель Володимир Кузьмич) та голови Асоціації інвалідів “Серце допомоги” Романа Кіндратишина відбулося християнське свято Подяки Господу. Мета зібрання відображена в його девізі: “Богові подяка за хліб, за мир, за Україну!”.

У своєму виступі священнослужителі церкви “Добра Новина” (старший пастор Володимир Кузьмич та його брат пастор Роман Кузьмич) говорили про важливість вдячності і закликали кожного бути вдячним за ту Божу Благодать, яку Господь посилає кожному з нас. Анатолій Кузьмич наголосив на тому, що насправді наші політики не турбуються про добробут народу, а лише за свої меркантильні інтереси.

– Направду, дуже мало є тих політиків, які роблять щось путнє для народу. Подумайте собі, як то можна віддати стільки грошей на безглузді політичні  реклами і не шукати способу “відбити” затрачені кошти за рахунок політики. Якось неправдоподібно виглядає ситуація з новоспеченими депутатами та держслужбовцями: так сильно рватися допомогати населенню за такі мізерні зарплати та мандати, – зазначив  п. Володимир. – Але попри те, що мільйони українців кажуть, що важко жити в Україні, життя продовжується. Нещодавно мені доводилося бути в Африці (в Кенії), де більшість місцевих мешканців, що живуть у пустелі, не мають документів, не знають, скільки їм років… Більшість населення здебільшого голодує. Аби задурити свій мозок, вони жують цукрову тростину. Глюкоза, яка надходить до мозку, надсилає сигнал про те, що людина сита. Але насправді люди задурюють себе, аби перебити голод. Ми купили бідолашним декілька мішків кукурудзи. Такої, що у нас не хотіли б клювати й кури. Але ці люди щиро дякували нам і за це… Коли я побачив, яку брудну воду п’ють ці люди – то вжахнувся! У нас в калюжах чистіша… Гірко мені стало від роздумів: адже ці люди також створені Богом. І не нарікають на свою долю! Тож хіба не варто нам з серцем, повним подяки до Господа, помолитися за ті дари, які нам Господь посилає з небес? – запитав  п.Кузьмич.

Роман Кіндратишин у своїй промові наголосив на тому, що вірить: Україна підніметься економічно і стане сильною державою. Адже в Бога немає нічого неможливого. Треба тільки вірити.

Підопічні церкви “Добра Новина” благословили новообраного міського голову Василя Пецюха, висловлюючи щирі сподівання, що він буде добрим керівником і розумним господарником.

До глибини душі глядачів пройняло, коли з уст дзвінкоголосої малечі полилися слова вдячності Творцеві. З усією дитячою безпосередністю малюки дякували Месії за те, що у них є чудові батьки, а у батьків є вони  (благословенні Богом діти).

Згодом глядачі мали змогу побачити сценку Господньої притчі “Про милосердя”, у якій ішлося про те, що у скрутну хвилину бідняк першим подав руку ближньому. А заможний у своїй пихатості знехтував проханням бідного. Хоча мав маєтки та кошти. Гадаю, зміст притчі зрозумілий без коментарів…

Окрасою свята був виступ київської співачки Оксамити. З нагоди Дня Подяки Оксамита подарувала присутнім (тим, хто відзначив на початку листопада свій День народження) компакт-диски з піснями зі свого репертуару.

Юні таланти церкви “Добра Новина” радували публіку піснями і танцями. А тим часом невтомний Роман Кіндратишин роздав своїм підопічним (членам Асоціації інвалідів “Серце допомоги”) та дітям-інвалідам товариства “Надія” подарунки. 

Доброта і мир запанували в серці кожного, і кожен вірив, що таке спільне святкування духовно збагатить український народ, буде доброю нагодою до подальшої консолідації суспільства на підвалинах Божого Слова, християнської моралі і любові до ближнього.

Вікторія Лишик, газета «Воля громади».

Від «ТВ»: нагадаємо, що в Трускавці День Подяки пройде 14 листопада, в неділю, о 15.00 в ПК Шевченка.

(Переглядів 137 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви