ГРОШІ З БАНКІВСЬКИХ КАРТОЧОК СПЛИВАЛИ АФЕРИСТУ

21.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Ви наївно вважаєте, що коди ваших соціальних чи пенсійних банківських рахунків надійно захищають ваші гроші від злочинних посягань? Помиляєтесь, для спритного афериста, котрий до того ж працює в банку, жодні коди – не завада. І він спокійнісінько зніме з банкомату гроші, котрі належать вам.
Як відомо, банківські працівники отримують ще порівняно непогану зарплату, але спеціалісту Трускавецького відділення „ПриватБанку” Віктору (ім’я змінене) цього видалося мало. Якось дивно жити на одну зарплату, якщо навколо обертаються немалі гроші. І ось власні спостереження підказали йому план дій. Є так звані соціальні картки, власники яких через банкомати отримують від держави регулярну соціальну допомогу, наприклад, на дітей. А всі операції клієнта з карточкою банку відомі. Якщо клієнт загубив карточку або її в нього вкрали, то банк блокує цю картку і автоматично виробляє нову з нульовим кодом. Якщо клієнт довгий час ніяких операцій з карточкою не проводив, значить гроші на його рахунок надійшли, а він їх просто ще не вибрав.
І ось Віктор відслідковував, якими картками клієнти давно не користувалися, блокував ці картки, виробляв нові з нульовим кодом, а потім за їх допомогою вибирав гроші з рахунків клієнтів. Тричі здійснивши таку операцію, спритний банківський спеціаліст з рахунків клієнтів вибрав відповідно 6010, 7360 і 5600 гривень. Пізніше Віктор справедливо розсудив, що навіщо створювати собі труднощі, якщо гроші забирати можна значно простіше. В подальшому він, маючи доступ до металевої шафи, яка містить перевипущені пенсійні карти (за якими пенсіонери отримують пенсії) і міститься в приміщенні „ПриватБанку”, просто брав перевипущені пенсійні картки та пін-коди до них і вибирав через банкомат гроші з рахунків їхніх власників. Такі „операції” простіші, але менш прибуткові, тож з двох карток пенсіонерів Віктор вибрав 1800 і1400 гривень.
Всього банківський „ділок” таким чином привласнив 22175 гривень. Як повідомив старший слідчий прокуратури м. Трускавця Любомир Федина, прокуратура закінчила розслідування кримінальної справи і передала її в суд. Віктору Феміда присудила 4 роки обмеження волі з іспитовим терміном 2 роки і без права займати аналогічні посади протягом 3 років. Остання частина вироку чисто формальна, адже злодія й афериста навряд чи хоч якийсь банк візьме на роботу.

Джерела Трускавця

(Переглядів 39 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви