Хто допоможе мешканцям гуртожитку на вулиці Бандери, 3?

13.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Ми вже писали про ситуацію, яка склалася в гуртожитку на вулиці Степана Бандери, 3.

Нагадаємо, що міська влада подарувала (!) підвал і перший поверх приміщення церковній громаді в особі отця Лужецького. Від людей відібрали душові і пральню, фактично порушивши їхні конституційні права.

Але біди мешканців гуртожитку на цьому не закінчилися. Бачачи таке свавілля влади, мешканці гуртожитку п. Комарницька, якій належить кімната 212, і п. Комарницький із 213 кімнати, самовільно поставили перегородку, перекривши вікно і батарею, яка обігрівала коридор. Мешканці змушені платити за тепло, якого не отримують.

Мешканці гуртожитку у цій ситуації звинувачують міську владу. Зокрема, у своєму зверненні вони наголошують: «Складається враження, що влада навмисно затягує вирішення даного питання, так як до цього дня змін ніяких не відбулося, і ми так і живемо з електричною лампочкою замість денного світла».

До речі, про електричну лампочку. Якщо ви зайдете на другий поверх гуртожитку і не будете знати, де вимикач, то в пітьмі (а надворі світить сонце!) нічого не побачите. У коридорі звисають дроти, до яких легко доторкнутися рукою навіть дитині. Пожежники зафіксували порушення правил пожежної безпеки, але ніхто практичних висновків не зробив.

Окрім того, п. Комарницький самовільно вирішив здійснити прибудову до своєї кімнати, хоча офіційного дозволу від міської влади не має. Більше того, влада зобов’язала його розібрати самовільно збудовану перегородку в загальному коридорі, але, як ви здогадуєтесь, цього не зроблено й досі.

Мешканці гуртожитку вже давно зрозуміли, що Роман Калапач не збирається захищати їхні інтереси. Одна з жіночок сказала, що люди зберуться і винесуть мера з «білого дому»…

Анатолій Власюк, газета «Воля громади»

(Переглядів 41 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви