І буде син, і буде мати, і будуть люди на землі

15.03.2016 | Filed under: Публікації

В цю чудову весняну пору, коли по всій Україні проходять Шевченківські дні, в Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування було проведено тематичну годину «…І буде син, і буде мати, і будуть люди на землі».

До присутніх звернулася директор терцентру Олена Пилат, привітавши з Днем народження Кобзаря.

Неможливо уявити український народ без імені Тараса Шевченка. Нам здається, що ми вже все знаємо про творчість поета, про його трагічну долю. Та він мало знайомий нам просто як людина: про що мріяв, кого любив, за ким страждав…

На заході присутні мали змогу перегорнути деякі потаємні сторінки його життя. У глибинний світ життя і творчості Тараса глядачів провели «Музи». У ролі «Муз» виступили активні жінки – волонтери, відвідувачі терцентру. Це Антоніна Леонова, Зінаїда Волчкова, Лариса Павленко, Ірина Палинська, Світлана Вовків, Зінаїда Датольєва, Розалія Казакова. Ведучою заходу була інструктор з трудової адаптації Лідія Дідух.

Сьогодні, в такий складний для України час українські жінки як героїні Т.Г. Шевченка стали символом незламності українського духу та героїзму, символом того, як треба захищати і любити Україну. Такою жінкою стала Надія Савченко. Присутні у спільній молитві побажали Надії швидкого одужання і повернення на Україну.

Глядачі переглянули документальний фільм «Жіночі долі у творчості Шевченка», бажаючі читали поезію Кобзаря.

Закінчився захід спільним читанням Шевченкового «Заповіту».

Лідія Дідух, інструктор з трудової адаптації Трускавецького терцентру

(Переглядів 107 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви