Семінар-навчання працівників соціальної сфери на тему «Впровадження нових прогресивних технологій в соціальну роботу»

21.03.2016 | Filed under: Публікації

16 березня 2016 року на базі Трускавецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся семінар на тему «Впровадження нових прогресивних технологій в соціальну роботу», відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», наказу Міністерства соціальної політики України № 1261 від 30.12.2015 року «Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги представництва інтересів» зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 січня 2016 року за №127/28257.

Цей Державний стандарт застосовується для організації надання соціальної послуги представництва інтересів сім’ям та/або особам, які перебувають у складних життєвих обставинах (бездомні особи, особи, які відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, громадяни похилого віку, інваліди, особи, постраждалі від торгівлі людьми, від насильства у сім’ї тощо), прийомним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу, сім’ям опікунів, піклувальників, а також для здійснення моніторингу й контролю за якістю надання соціальної послуги представництва інтересів.

Основні заходи, що складають зміст соціальної послуги представництва інтересів:

– ведення переговорів від імені отримувача соціальних послуг;

– допомога в оформленні або відновленні документів;

– сприяння в отриманні реєстрації місця проживання або перебування;

– допомога у розшуку рідних та близьких, відновлення родинних та соціальних зв’язків;

– сприяння у забезпеченні доступу до ресурсів і послуг за місцем проживання/перебування, встановлення зв’язків з іншими фахівцями, службами, організаціями, підприємствами, органами, закладами, установами тощо.

В семінарі взяли участь спеціалісти та фахівці з соціальної роботи, соціальні робітники, волонтери, представники громадських організацій. Семінар передбачав обмін досвідом щодо впровадження нових інноваційних послуг для використання в роботі.

Директор терцентру О. Пилат акцентувала увагу учасників семінару на важливості впровадження нових прогресивних технологій в соціальну роботу та реалізації Державного стандарту соціальної послуги представництва інтересів.

Г. Максимич, соціальний працівник

(Переглядів 94 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви