І знову Трускавець готується зустрічати «Яскраву країну»

29.10.2014 | Filed under: Новини

Громадська організація «Яскрава країна» готується до проведення Різдвяного фестивалю –конкурсу «Яскрава країна» у Трускавці-2015». Про це «Трускавецький вісник» повідомили організатори конкурсу.

Сьогодні особливо важливим є залучення талановитої молоді до розвитку української культури – пісні, танцю, слова, збереження українських традицій. Фестиваль «Яскрава країна у Трускавці» проводиться в нашому місті-курорті в першій декаді січня (на Різдвяні свята) вже кілька років поспіль. Фестиваль розширює свою географію, його учасниками є не тільки представники різних регіонів України, але і гості з Білорусі, Чехії, Угорщини, Словаччини.

На 8-13 січня 2015 року заплановано проведення VI фестивалю-конкурсу «Яскрава країна» у Трускавці-2015». Проведення вокального конкурсу вже традиційно планується провести в кіноконцертному залі готельно-курортного комплексу «Карпати», з адміністрацією якого організатори фестивалю плідно співпрацюють вже п’ять років. Традиційно буде проведено і конкурс з хореографії. Оцінюватиме юні таланти професійне журі.

Допомагають у проведенні фестивалю «Яскрава країна у Трускавці» керівники ряду оздоровниць міста-курорту та представники місцевої влади. Отже, в січневі дні Різдвяних свят Трускавець знову стане яскравим дитячим містом, зимовою столицею «Яскравої країни» дитинства та мрій.

(Переглядів 269 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • У Трускавці покажуть балет “Собор Паризької Богоматері”
  20.09.2019 | 18:15

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Для культурних людей (0)У Трускавці пройде прем`єра балету “Спартак” (0)Запрошує музей історії Трускавця (5)

 • В Бориславі пройде День подяки (афіша)
  12.09.2019 | 17:42

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Борислав запрошує на святкування Дня міста (афіша) (0)УРБАН-бібліотека запрошує на два майстер-класи (0)Оренда двокімнатної квартири у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви