Інформація Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»

22.09.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Інформація Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» про проведення міських спортивних змагань, присвячених Дню фізичної культури і спорту та 20 річниці НОК України

У Трускавці День фізичної культури та спорту відзначався проведенням спортивно-масових заходів з метою пропаганди здорового способу життя та масового залучення учнів до активної рухової діяльності. Спортивні змагання з легкоатлетичного кросу, волейболу, баскетболу та плавання  проводились  під патронатом міського голови Лева Грицака, на приз дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ»  за сприянням Трускавецької спортивної молодіжної  громадської організації «ЗМАГ».       

Загальне керівництво заходами  здійснювалось відділом освіти Трускавецької міської ради (завідувач  Орест Лобик), організаційне проведення покладалось на Трускавецький дитячо-юнацький спортивний клуб «СПОРТОВЕЦЬ» (директор Любомир Мацькович).  Обслуговували  змагання суддівські бригади, сформовані з числа тренерів ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» . Головний суддя змагань – заступник директора  ДЮСК   Ігор Гургула – президент  Трускавецької спортивної молодіжної  громадської організації «ЗМАГ».

Всі змагання проведені на високому організаційному рівні з дотриманням відповідної атрибутики ( проведено урочисте відкриття з підняттям державного прапору України під звучання Гімну нашої держави ).

На проведення легкоатлетичного кросу 15 вересня 2010 року до  Трускавця завітали почесні гості – Ярослав Гаврих (начальник Львівського обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України), Олег Криштальський – заступник начальника Управління з питань фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації, які всім учасникам подарували календарі, книжки та плакати про олімпійський рух в Україні.

Учасників змагань також вітав  міський голова Лев Грицак, він же і вручав медалі та грамоти  переможцям та призерам,  а підчас урочистого відкриття міського легкоатлетичного кросу вручив учням НВК «СЗШ -№2 – гімназія»  комплект баскетбольної форми.  

У змаганнях  з легкоатлетичного кросу приймали участь збірні команди загальноосвітніх навчальних  закладів м. Трускавця, студенти Прикарпатського інституту ім. М.Грушевського міжрегіональної академії управління персоналом  та Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка. Всього 319 учасників. 

Переможцями та призерами міського легкоатлетичного кросу стали :

У молодшій віковій групі серед дівчат  8 – 9 класів: 1 місце – Веселовська Вікторія, 2 місце – Назаркевич Роксолана, 3 місце – Бєлова Василина.

У молодшій віковій групі серед юнаків  8 – 9 класів:  1 місце – Бродський Роман, 2 місце – Крук Андрій, 3 місце – Пістоляк Михайло.

У старшій  віковій групі серед дівчат 10 – 11  класів: 1 місце – Щигель Марія, 2 місце – Лепак Уляна, 3 місце – Михайлюк Віталія.

У старшій  віковій групі серед  юнаків 10 – 11  класів: 1 місце – Мількович Остап, 2 місце – Білас Петро, 3 місце – Андрушко Степан

Студентська молодь – дівчата: 1 місце – Зубрицька Оксана, 2 місце – Готинець Мар’яна, 3 місце – Попович Ірина.

Студентська молодь – юнаки : 1 місце – Дутка Андрій, 2 місце – Лоневський Василь, 3 місце – Бечкало Володимир.       

17 вересня 2010 року у плавальному басейні дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» на голубих доріжках змагались учні загальноосвітніх шкіл міста.

Серед учнів 7-8 класів на дистанції 50 метрів вільним стилем І – ІІІ місця зайняли: у дівчат – Смеречинська Софія, Голиш Ірена,  Ференц Христина;  у юнаків – Коцибан Владислав, Щутяк Ярослав,  Шурагайло Павло.

Серед учнів 6 класів на дистанції 50 метрів вільним стилем переможцями та призерами стали: у дівчат – Беляк Марта, Кіндратишин Вікторія, Зозуля Анна;  у юнаків – Дурбак Владислав, Габриш Олександр, Чуба Микола.

Серед учнів 5 класів на дистанції 25 метрів вільним стилем переможцями та призерами стали: у дівчат – Іваночко Лідія, Уєчко Вікторія, Савченко Марія;  у юнаків – Горічко Олег, Данило Остап, Гурський Роман.

Серед учнів 4 класів на дистанції 25 метрів вільним стилем переможцями та призерами стали: у дівчат – Мацюрак Анастасія, Уєчко Лілія, Осташко Катерина;  у юнаків – Горічко Денис, Воляр Дмитро, Чапля Олег та на дистанції 11 метрів вільним стилем у дівчат – Михайлюк Анастасія і Медвідь Ірина.

Серед учнів 3 класів на дистанції 11 метрів вільним стилем переможцями та призерами стали: у дівчат – Бичкова Діана, Гаас Софія, Сов’як Анна;  у юнаків – Кравець Роман, Габриш Влад, Підцерковний Роман.

Серед учнів 2 класів на дистанції 11 метрів вільним стилем переможцями та призерами стали: у дівчат – Уєчко Лілія, Губицька Софія, Хоминець Олександра;  у юнаків – Пастернак Роман, Іванів Теодор, Кришталь Ілля.

Всі переможці та призери отримали від міського голови грамоти та медалі, а всі учасники змагань – пам’ятні буклети ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».

Цього ж дня юнаки  7-8  класів загальноосвітніх шкіл міста у спортивному залі НВК «СЗШ № 2 – гімназія» приймали участь у змаганнях з баскетболу, а дівчата 7 – 8 класів у спортивно-оздоровчому комплексі ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»  приймали участь у змаганнях з волейболу. Переможцем  у волейболі  стала команда СЗШ №1. Друге місце посіла команда НВК «СЗШ № 2 – гімназія», третіми були юні волейболістки СЗШ №3

У баскетболі сильнішими та спритнішими була команда НВК «СЗШ № 2 – гімназія» – І місце. ІІ місце у команди СЗШ № 3, ІІІ місце у команди СЗШ №1. Всі команди у волейболі та баскетболі були нагороджені кубками, а учасники грамотами,  медалями та пам’ятними буклетами ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».

Головний суддя змагань Гургула І. Є.

(Переглядів 75 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви