Інформує податкова

16.06.2016 | Filed under: Акценти

Платників податків запрошують на семінар

Шановні платники податків!

23 червня 2016 року у м. Львові Головне управління ДФС у Львівській області проведе безкоштовний семінар для платників податків-юридичних осіб Львівської області на тему: «Актуальні питання оподаткування (податок на додану вартість, податок на прибуток підприємств, єдиний соціальний внесок, податок на майно)» за участю сертифікованих професійних бухгалтерів Львівської області.

Початок семінару: 11 год. 00 хв.

Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.

Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.

Запрошуємо взяти участь у семінарі усіх зацікавлених.

Просимо здійснити попередню реєстрацію за адресою: http://app.mailerlite.com/x3h1j5.

Підприємці – платники єдиного податку 3-ї групи, перевищення доходу понад 5 млн. грн. оподатковують за ставкою 15% і переходять на загальну систему оподаткування

Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку третьої групи, які перевищили у податковому (звітному) періоді обсяг доходу 5 млн. грн., до суми перевищення застосовують ставку єдиного податку у розмірі 15 відсотків, а також зобов’язані перейти на загальну систему оподаткування.

Заява про перехід на зальну систему оподаткування подається не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу.

Зазначена норма визначена пп. 3 п. 293.8 ст. 293 Податкового кодексу України.

Із 1 липня 2016 року митний огляд фіксуватиметься на фото й відео та прикріплятиметься до митних декларацій

Із 1 липня 2016 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення фото-, відеофіксації митних та інших формальностей, які проводяться контролюючими органами» від 08.06.2016 р. № 370 (далі — Постанова № 370).

Відповідно до Постанови № 370, передбачається запровадження фото- й відеофіксації проведення митних формальностей, зокрема, огляду (переогляду) товарів, транспортних засобів й інших формальностей, що проводяться державними контролюючими органами.

Так, обов’язкові фото- й відеофіксація під час проведення формальностей митними й іншими контролюючими органами впроваджуватимуться поетапно шляхом використання посадовими особами митниць індивідуальних портативних відеокамер (відеореєстраторів) у міру забезпечення ними відповідних підрозділів.

У підсумку передбачається впровадження обов’язкової відеофіксації огляду (переогляду) товарів, транспортних засобів у пунктах пропуску через державний кордон, у зонах митного контролю внутрішніх митниць, а також під час виконання міжвідомчими мобільними групами заходів із попередження та виявлення фактів порушень законодавства з питань державної митної справи.

Також передбачено прикріплення відеозаписів до митних декларацій за допомогою функціоналу автоматизованої системи митного оформлення ДФС. Зокрема за результатами проведення огляду (переогляду) товарів, транспортних засобів, під час якого здійснювалися фото-, відеофіксація, посадова особа органу доходів і зборів забезпечує: унесення до актів про проведення огляду їх електронних копій достовірних і повних відомостей про здійснення фотографування, відеозйомки;     збереження файлів із результатами здійснення фото- та/або відеозйомки на сервері ДФС і прикріплення таких файлів за наявності технічної можливості до митних декларацій або до інформації про переміщення товарів і транспортних засобів через митний кордон України.

Із яких рахунків може здійснюватися сплата податкових зобов’язань із ПДВ і штрафних санкцій, визначених в уточнюючому розрахунку

ДФСУ в листі від 25.05.2016 р. № 11362/6/99-99-15-03-02-15 розглянула питання щодо можливості відображення на електронному рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ коштів, сплачених із поточного рахунка платника ПДВ у рахунок погашення податкових зобов’язань із ПДВ, а також штрафу й пені, які виникли у зв’язку з поданням уточнюючого розрахунку до податкової декларації з ПДВ під час виявлення ним заниження податкового зобов’язання з ПДВ минулих податкових періодів відповідно до п. 50.1 ПКУ.

Так, сплата платником ПДВ податкових зобов’язань, визначених цим платником в уточнюючому розрахунку, поданому за попередні звітні періоди, а також штрафних санкцій за заниження податкових зобов’язань може здійснюватися платником ПДВ: безпосередньо з поточного рахунка такого платника до відповідного бюджету (п. 25 Порядку електронного адміністрування ПДВ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 р. № 569, далі — Порядок № 569);     з електронного рахунка платника за його заявою, поданою в складі податкової декларації з ПДВ, у сумі, яка перевищує суму, що підлягає перерахуванню до бюджету відповідно до такої поданої декларації (п. 2001.7 ПКУ та п. 21 Порядку № 569).

Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ

(Переглядів 34 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви