Інформує податкова (робота Центру обслуговування платників у святкові дні; запрошення на семінар; технічні роботи в інформаційних системах; нова версія програмного забезпечення)

05.01.2016 | Filed under: Акценти, Новини

У святкові дні Центр обслуговування платників працюватиме у режимі чергування

З метою організації якісного обслуговування платників податків, запобігання виникненню можливих ризиків несвоєчасного та неякісного прийняття податкової звітності та надання адміністративних послуг, Дрогобицька об’єднана державна податкова повідомляє про режим роботи Центру обслуговування платників у святкові та вихідні дні:

2, 9 січня 2016 року — робочі дні у режимі чергування до 16 год. 00 хв.;

8 січня 2016 року — робочий день у режимі чергування до 18 год. 00 хв.;

4, 5 січня 2016 року — робочі дні;

6 січня 2016 року — робочий день до 17 год. 00 хв.;

1, 7, 10 січня 2016 року — вихідні дні.

До уваги платників податків!

Державна фіскальна служба України повідомляє, що у зв’язку із завершенням бюджетного 2015 року з 1 по 4 січня 2016 року буде тривати проведення технологічних регламентних робіт в інформаційних системах ДФС.

У зазначені дні платникам податків, які подають податкову звітність до контролюючих органів засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством (далі – в електронній формі), засобами АС «Єдине вікно подання електронної звітності», будуть направлятись лише перші квитанції.

По завершенню проведення технологічних регламентних робіт, почне здійснюватись обробка поданої з 1 по 4 січня 2016 року податкової звітності в електронній формі у штатному режимі і буде забезпечено формування та направлення засобами АС «Єдине вікно подання електронної звітності» других квитанцій. При цьому дата реєстрації у контролюючому органі прийнятої податкової звітності буде відповідати даті, зазначеній у першій квитанції.

Отже, перевірку результатів обробки направленої з 1 по 4 січня 2016 року податкової звітності в електронній формі необхідно здійснювати, починаючи з 5 січня 2016 року.

Враховуючи зазначене, рекомендується з 1 по 4 січня 2016 року подавати лише податкову звітність, для якої настає термін сплати нарахованих сум.

Для електронної звітності – нова версія програмного забезпечення

Дрогобицька ОДПІ повідомляє платникам податків, що на сайті ДФС України розміщено доопрацьоване спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» у вигляді повного інсталяційного пакету (версія 1.20.5 від 15.12.2015 року).

Вказане програмне забезпечення можна завантажити з офіційного веб-сайту Державної фіскальної служби України www.sfs.gov.ua у розділі Електронна звітність > «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до “Єдиного вікна подання електронної звітності”»

Трускавецьке відділення Дрогобицької ОДПІ

Платників податків запрошуємо на семінар

Шановні платники податків!

13 січня 2016 року Головне управління ДФС у Львівській області за участю за участю фахівців підрозділів комунікацій ДПІ у районах м. Львова ГУ ДФС у Львівській області проведе безкоштовний семінар для платників податків-юридичних осіб Львівської області на тему: « Нове в оподаткуванні. Актуальні питання оподаткування для платників податків – юридичних осіб».

Початок семінару: 10 год. 00 хв.

Початок реєстрації: 09 год. 30 хв.

Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.

Запрошуємо взяти участь у семінарі усіх зацікавлених.

Головне управління ДФС у Львівській області

(Переглядів 160 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви