Іноземці зачастили

13.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Минулого четверга у Трускавці побували члени французької делегації з фірми «ПроЕкспо», цікавило іноземців питання утилізації в нашому регіоні твердих побутових відходів. Французи пропонують використання коштів одного з французьких фондів для реалізації спільного проекту, результати їхнього візиту можна оцінити не швидше, ніж за два місяці, повідомив заступник міського голови Віктор Марченко. Побували в Трускавці і представники туристичних фірм з Кувейту та Йорданії, в нашому місті вони відвідали санаторії, які братимуть участь у прийнятті гостей до Євро-2012, а також санаторій «Карпати» та СПА-готель «П’ятий океан», повідомив на понеділковій нараді помічник мера Трускавця Олег Блажівський.

А в суботу в рамках своєї участі в фестивалі телевізійних фільмів, в нас побувала Почесний консул України в французькому місті Ліоні Жаклін Лантен. Як зазначив заступник міського голови Ярослав Чистогорський,пані Лантен прийняла рішення провести презентацію Трускавця в Ліоні, здійснивши перед тим пішу екскурсію нашим курортом. Вона високо оцінила красу та порядок у Трускавці, особливо порівнюючи його з Самбором та Дрогобичем, через які їй довелося проїжджати, повідомив Ярослав Гілярович.

Власна інформація

(Переглядів 19 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви