Іноземці зачастили

13.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Минулого четверга у Трускавці побували члени французької делегації з фірми «ПроЕкспо», цікавило іноземців питання утилізації в нашому регіоні твердих побутових відходів. Французи пропонують використання коштів одного з французьких фондів для реалізації спільного проекту, результати їхнього візиту можна оцінити не швидше, ніж за два місяці, повідомив заступник міського голови Віктор Марченко. Побували в Трускавці і представники туристичних фірм з Кувейту та Йорданії, в нашому місті вони відвідали санаторії, які братимуть участь у прийнятті гостей до Євро-2012, а також санаторій «Карпати» та СПА-готель «П’ятий океан», повідомив на понеділковій нараді помічник мера Трускавця Олег Блажівський.

А в суботу в рамках своєї участі в фестивалі телевізійних фільмів, в нас побувала Почесний консул України в французькому місті Ліоні Жаклін Лантен. Як зазначив заступник міського голови Ярослав Чистогорський,пані Лантен прийняла рішення провести презентацію Трускавця в Ліоні, здійснивши перед тим пішу екскурсію нашим курортом. Вона високо оцінила красу та порядок у Трускавці, особливо порівнюючи його з Самбором та Дрогобичем, через які їй довелося проїжджати, повідомив Ярослав Гілярович.

Власна інформація

(Переглядів 19 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви