Трускавецький мер заступився за дрогобицького

13.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

«Щастя Трускавця, що ми мали кошти з продажу землі і виконали такий величезний обсяг робіт, в тому числі по дорогах» – так прокоментував мер Трускавця Лев Грицак звинувачення на адресу мерів та депутатів Борислава та Дрогобича, які останнім часом активізувалися. Так, при в’їзді в Дрогобич появилися вивіски ГО «Громадська думка», де вину за фатальний стан доріг покладається як на мера Дрогобича, так і на депутатів. В Дрогобичі дійшли до того, що ями почали засипати гравієм через брак коштів. «Як робити, коли немає за що?» – риторично запитав мер Трускавця і зазначив, що Дрогобич і Самбір далеко не найгірші міста в Україні, «це одні з кращих міст. А що ж робиться там, де нема бюджетів, промисловості?».

Така заява трускавецького очільника стала дещо несподіваною, адже відомо, що дружина мера Дрогобича, працюючи на опонента Лева Грицака, постійно займається критикою трускавецької влади. Видно, Лев Ярославович вирішив діяти за принципом відплачувати за зло добром.

.

Власна інформація

(Переглядів 29 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви