Опоненти Грицака шукають приміщення під соціальний магазин

08.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Те, що Лев Грицак, чинний міський голова, задекларував відкриття соціального магазину на вулиці Бориславській, 44 і що ця ідея вже перебуває на стадії втілення, не на жарт налякало окремих його опонентів у боротьбі за мерську посаду. Як нам стало відомо з надійних джерел, в алярмовому порядку шукається приміщення, яке ці люди мають намір взяти в оренду, щоб відкрити в ньому на час до виборів, або хоча б на серпень – вересень, щось на зразок соціального магазину. Проте мешканці міста навчилися розрізняти, де добро, а де зло, де правда, а де обман і навряд чи повірять у благі наміри тих, хто згадує їх тільки перед виборами та пропонує тільки перед виборами «офіційно представляти Ваші інтереси в органах виконавчої влади Трускавця, державних органах влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях і надавати консультації з соціальних, комунальних та правових питань».

Можемо порадити опонентам чинного мера наслідувати його і в інших добрих справах, відкрити ще одну соціальну аптеку, або ж не мавпувати його благодійність, а самому обдумати, що ж реально можна зробити доброго для громади міста. І можливо навіть не в опозиції до Лева Ярославовича, а спільно з ним.

(Переглядів 19 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви