Ірина Сех: «Коли Олег Тягнибок говорив про зрадників, прізвища Задорожний не називав»

25.08.2012 | Filed under: Публікації

Інформаційні «качки», запущені прес-службою «Батьківщини» – спрямовані на дискредитацію імені Михайла Задорожного, потенційного кандидата на перемогу у парламентських виборах 2012 року по 121 одномандатному виборчому окрузі.

Стверджувати так дозволяє той факт, що згідно з оприлюдненою інформацію прес-служби львівського регіонального виборчого штабу ВО «Батьківщина» Олег Тягнибок, лідер ВО «Свобода» під час своєї нещодавньої прес-конференції мовляв, Михайло Задорожний, який йде на вибори шляхом самовисування, порушує домовленості між ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина», тому є зрадником. Зазначимо, під час згаданої прес-конференції мова йшла не про Михайла Леоновича, а про пана Канаку, який балотується по 123 округу, і є партійцем «Свободи». Під час цієї ж прес-конференції Олег Тягнибок зазначив: по Перемишлянському та Дрогобицькому виборчому округах «Свобода» свої кандидатів не виставляла.

І дійсно. Михайло Задорожний, про якого йдеться в інформації, розповсюдженої прес-службою ВО «Батьківщина», балотується до парламенту по Дрогобицькому округу. Втім, до Ради йде шляхом само висування. Михайло Задорожний не є партійцем «Свободи», але у Львівський обласній раді входить до фракції ВО «Свобода». Тому, як позапартійний кандидат, жодних домовленостей не порушував. Підтвердила це під час розмови з нами голова фракції ВО «Свобода» у обласні раді Ірина Сех, яка зазначила: «Коли Олег Тягнибок говорив про зрадників, прізвища Задорожний не називав»

– Мені дуже дивно, що прес-служба «Батьківщини» розповсюджує неправдиву інформацію, – каже депутат Львівської обласної ради, кандидат в народні депутати України Михайло Задорожний. – Олег Тягнибок, який у Львові проводив прес-конференцію, жодного слова не засилав на адресу Михайла Задорожного. Так, в адресу Канаки, який є членом партії, критичні зауваження звучали. В мою сторону не звучало жодних застережень. Лише було відмічено, що Михайло Задорожний не є членом партії, а є членом фракції у обласній раді. Тому мене дивує така настирливість прес-служби ВО «Батьківщина».

Михайло Задорожний переконаний: «До розповсюдження цієї неправдивої інформації має стосунок людина, яка бачить себе як месію від «Батьківщини», і тому думає, що виграє вибори. Але рейтинги цієї людини – вкрай невисокі. Шанси перемогти у цієї людини в нашому окрузі – мінімальні. Складається враження, що ця людина хоче, аби я зняв свою кандидатуру – і відтак до парламенту пройшов кандидат від влади…»

За останніх декілька днів ця провокація – уже третя. Спочатку було зареєстровано ще одного нікому невідомого пана Задорожного – «клона» Михайлові Задорожному. Потім у Дрогобичі та околицях з’явились агітки з написом «Задорожний знімися заради «Батьківщини». Тепер – пішла масова атака по кандидатові Михайлу Задорожному у ЗМІ із поширенням неправдивої інформації.

– Я є членом команди, членом фракції, ним і залишуся. І виграю вибори! – переконаний Михайло Задорожний.

Прес-служба кандидата в народні депутати України по 121 одномандатному виборчому округу Михайла Задорожного

(Переглядів 422 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви