Кандидат в народні депутати по Дрогобицькому виборчому округу Михайло Коваль провів зустрічі з виборцями Трускавця (плюс відео)

16.10.2014 | Filed under: Публікації

16 жовтня кандидат в народні депутати від Блоку Петра Порошенка по 121 Дрогобицькому в/о Михайло Коваль провів ряд зустрічей у Трускавці. На одній із них (в ГКК «Карпати») побував і наш кореспондент, тож пропонуємо невеличкий звіт із зустрічі.

Виступаючи перед виборцями, Михайло Васильович наголосив на тому, що ці вибори є дуже важливими. Обравши у травні цього року Президентом України Петра Порошенка, люди висловили йому величезну довіру та покладають на нього значні надії. Та щоб реалізувати свої передвиборчі обіцянки, Президент потребує підтримки і Уряду, і парламенту. Незважаючи на те, що зараз парламент ніби підтримує дії Президента, та серед депутатів є багато тих, які потрапили туди виключно заради власних інтересів, заради меркантильних цілей. Позачергові парламентські вибори – це шанс для всього українського народу для справжнього, а не показного єднання, про що свідчить і передвиборче гасло політичної сили Петра Порошенка – «Час єднатись!». Буде новий парламент, тоді буде сформовано і новий Уряд.

Михайло Коваль спростував всі ті чутки, які про нього поширюють його заздрісники та недоброзичливці. Він виявився досить ерудованою людиною, яка добре знає інтереси нашого Дрогобицького краю. Хоча кандидат і не є уродженцем Дрогобиччини, та він готовий взятися за вирішення тих проблем регіону, які фактично нікого не цікавили вже понад двадцять років.

Слід сказати, що представив кандидата на зустрічі, яка проходила в готельно-курортному комплексі «Карпати», Ігор Пілько, депутат Трускавецької міської ради, очільник штабу Петра Порошенка на президентських виборах 2014 року. Виступ Ігоря Федоровича був як завжди цікавим, змістовним, переконливим.

– Кожен з нас пам`ятає історію з опозицією до Президента України в 2005 році і до чого це призвело. Зраз може повторитися щось подібне. Якщо ми не хочемо чергового розбрату, якщо ми бажаємо спільними силами розбудови нашої України, то ми просто зобов’язані підтримати кандидата, який представляє політичну силу Президента, сказав депутат ТМР.

Ігор Пілько зазначив, що особисто він був в опозиції до попереднього міського голови Трускавця Лева Грицака, проте це була опозиція конструктивна. В деяких важливих питаннях тодішній очільник міста-курорту все-таки дослуховувався до думки найбільшої опозиційної сили «Наша Україна» і таким чином спільними силами приймалися важливі для міста рішення. На жаль, зараз не можна буде говорити про конструктивну опозицію на рівні держави. Якщо ми довірили управління країною Петру Порошенку, то маємо і зараз підставити йому плече, підтримавши кандидата, який буде представляти в парламенті наші інтереси. Адже все-таки у цього кандидата буде більше можливостей допомогти регіону, ніж в опозиційних популістів.

Також Ігор Пілько досить емоційно висловився з приводу того, що настала пора говорити не лише про допомогу Півдню чи Сходові України, але і про допомогу Дрогобиччині. Хіба цього не заслуговують бійці АТО, вдови та сироти, матері, які втратили своїх дітей? – риторично запитував пан Пілько.

Своїми роздумами з приводу виборів поділився і генеральний директор «Карпат» Лев Грицак. Він зазначив, що завжди підтримував Президента, обраного українським народом. Проте волевиявлення на виборах – це особиста справа кожного, тому Лев Ярославович закликав працівників «Карпат» добре подумати, за кого віддати свій голос. До речі, таку виважену позицію Лев Грицак займав практично на всіх зустрічах з кандидатами, які вже проходили в «Карпатах», а це зокрема і зустрічі з Михайлом Задорожним, Павлом Барнацьким, можливо перед колективом оздоровниці виступали і ще якісь кандидати.

– Підтримавши мене, ви підтримаєте Президента України. Повірте, що я зроблю все від мене залежне для того, щоб Дрогобиччина нарешті почала розвиватися. Зробіть правильний вибір! – закликав виборців кандидат Михайло Коваль.

Михайло Васильович Коваль відповів на численні запитання присутніх – щодо доцільності проведення позачергових виборів, вирішення конкретних проблем регіону, діяльності окремих міністрів в уряді Яценюка та ін.

Підготував Володимир Ключак

(Переглядів 527 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви