Роман Ілик: «Новітніх героїв України, які на війні стали інвалідами, держава має захистити, підтримати»

23.10.2014 | Filed under: Публікації

Війна на сході країни принесла з собою багато біди. Сотні-тисячі молодих, дужих хлопців, справжніх патріотів, зазнали важких травм, каліцтв. Більше того, вже перебуваючи в госпіталях вони та їх родичі зіштовхуються зі складною проблемою – глухою стіною бюрократії. Щоб сьогодні воїн, який з поля бою повернувся без рук-ніг, отримав статус інваліда – його родичам слід кілька місяців оббивати безліч порогів, МСЕКу та ін. експертиз, збирати силу-силенну довідок.

Як повідомив Голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, народний депутат України Валерій Сушкевича під час зустрічі на Дрогобиччині з людьми з обмеженими фізичними можливостями, він спільно з народним депутатом України від нашого 121 округу Романом Іликом розробили та провели у ВРУ закон, згідно з яким тепер ці перепони долати буде простіше.

«Ми маємо розуміти: наше головне завдання – захищати східні рубежі країни, та захищати народ України», – наголосив В.Сушкевич.

«Війна мине. Віримо, що це буде швидко. Перемога – буде! Наше спільне завдання – забезпечити воїнам, новітнім Героям, перед якими ми усі в боргу, захист і опіку держави. Поза сумнівом, найкраще – коли усі повертаються живі та здорові. Але коли стається біда… Держава не має права, не може, не повинна бути байдужою, має бути вдячною, захистити, допомогти”, – підкреслив народний депутат України Роман Ілик.

Зустріч В.Сушкевича на Дрогобиччині пройшла в рамках заходів, започаткованих народним депутатом України Романом Іликом щодо залучення до вирішення проблемних питань нашого округу провідних фахівців країни.

Під час зустрічі також йшлося про необхідність відновлення у Дрогобичі роботи плавального басейну (бо хто вкладає в здоров’я – той економить на ліках), забезпечення для людей з обмеженими фізичними можливостями безперешкодного доступу до закладів і установ (станом на сьогодні ця проблема на Дрогобиччині актуальна), допомоги організаціям, які опікуються людьми з обмеженими фізичними можливостями, та ін.

Під час розмови, яка тривала понад дві години, відбувся обмін думками, досвідом, контактами, ряд важливих питань одразу ж було взято під особистий контроль нардепів Р.Ілика та В.Сушкевича, який очолює профільний Комітет ВРУ.

Нагадаємо, в рамках започаткованих народним депутатом України Р.Іликом заходів щодо залучення галузевих фахівців, найкращих професіоналів країни до спільного і комплексного вирішення проблем округу, краю, відбулися також зустрічі аграріїв, фермерів Дрогобиччини з фахівцем профільного комітету ВРУ,народним депутатом України Іваном Кириленком; зустріч керівників медустанов Дрогобиччини з міністром охорони здоров’я Олегом Мусієм; зустріч керівників промислових, малих і середніх підприємств та підприємців Франкового краю з Головою Комітету Верховної Ради України з питань підприємництва,регуляторної та антимонопольної політики Олександрою Кужель, яка також цього тижня була в окрузі з робочим візитом.

Прес-служба народного депутата України Романа Ілика

(Переглядів 38 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви