Роман Ілик: «Новітніх героїв України, які на війні стали інвалідами, держава має захистити, підтримати»

23.10.2014 | Filed under: Публікації

Війна на сході країни принесла з собою багато біди. Сотні-тисячі молодих, дужих хлопців, справжніх патріотів, зазнали важких травм, каліцтв. Більше того, вже перебуваючи в госпіталях вони та їх родичі зіштовхуються зі складною проблемою – глухою стіною бюрократії. Щоб сьогодні воїн, який з поля бою повернувся без рук-ніг, отримав статус інваліда – його родичам слід кілька місяців оббивати безліч порогів, МСЕКу та ін. експертиз, збирати силу-силенну довідок.

Як повідомив Голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, народний депутат України Валерій Сушкевича під час зустрічі на Дрогобиччині з людьми з обмеженими фізичними можливостями, він спільно з народним депутатом України від нашого 121 округу Романом Іликом розробили та провели у ВРУ закон, згідно з яким тепер ці перепони долати буде простіше.

«Ми маємо розуміти: наше головне завдання – захищати східні рубежі країни, та захищати народ України», – наголосив В.Сушкевич.

«Війна мине. Віримо, що це буде швидко. Перемога – буде! Наше спільне завдання – забезпечити воїнам, новітнім Героям, перед якими ми усі в боргу, захист і опіку держави. Поза сумнівом, найкраще – коли усі повертаються живі та здорові. Але коли стається біда… Держава не має права, не може, не повинна бути байдужою, має бути вдячною, захистити, допомогти”, – підкреслив народний депутат України Роман Ілик.

Зустріч В.Сушкевича на Дрогобиччині пройшла в рамках заходів, започаткованих народним депутатом України Романом Іликом щодо залучення до вирішення проблемних питань нашого округу провідних фахівців країни.

Під час зустрічі також йшлося про необхідність відновлення у Дрогобичі роботи плавального басейну (бо хто вкладає в здоров’я – той економить на ліках), забезпечення для людей з обмеженими фізичними можливостями безперешкодного доступу до закладів і установ (станом на сьогодні ця проблема на Дрогобиччині актуальна), допомоги організаціям, які опікуються людьми з обмеженими фізичними можливостями, та ін.

Під час розмови, яка тривала понад дві години, відбувся обмін думками, досвідом, контактами, ряд важливих питань одразу ж було взято під особистий контроль нардепів Р.Ілика та В.Сушкевича, який очолює профільний Комітет ВРУ.

Нагадаємо, в рамках започаткованих народним депутатом України Р.Іликом заходів щодо залучення галузевих фахівців, найкращих професіоналів країни до спільного і комплексного вирішення проблем округу, краю, відбулися також зустрічі аграріїв, фермерів Дрогобиччини з фахівцем профільного комітету ВРУ,народним депутатом України Іваном Кириленком; зустріч керівників медустанов Дрогобиччини з міністром охорони здоров’я Олегом Мусієм; зустріч керівників промислових, малих і середніх підприємств та підприємців Франкового краю з Головою Комітету Верховної Ради України з питань підприємництва,регуляторної та антимонопольної політики Олександрою Кужель, яка також цього тижня була в окрузі з робочим візитом.

Прес-служба народного депутата України Романа Ілика

(Переглядів 38 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви