Хлопчина з Трускавця розпочав навчання в Дніпровському вищому училищі фізкультури

02.09.2019 | Filed under: Новини

12-річний трускавчанин Генріх Матис розпочав навчання в Дніпровському вищому училищі фізичної культури. Про це повідомляє наше джерело в футбольній школі «КМС» (м. Трускавець), співзасновником та головою якої є батько хлопчика Роман Матис. Нашому краянинові випала честь подати перший дзвінок на урочистій лінійці в ДВУФК.

За Генріхом Матисом (2007 р.н.) Дніпровське вище училище фізкультури слідкувало впродовж кількох років (з 2016 р.). Його часто запрошували на спортивні збори, а цьогоріч хлопцеві прийшло запрошення поступити на навчання на відділення футболу.

– Дякую всім, хто всі ці роки  був поруч, вірив, підтримував. Дякую першим тренерам Дмитрові Сергійовичу і Дмитрові Станіславовичу. Дякую Алексу Великих (до зустрічі на полях Європи). Можливо, хтось думає, що це ще зарано, проте в дитини є мета, і ми, батьки, зобов’язані її підтримати. Так що на цьому етапі ми поряд. З усіма на зв’язку. Вірте в свою мету! Синку, в тебе все вийде! У тебе прекрасні тренери Андрій Миколайович і Артем Олександрович! Здоров`ячка! Будь щасливим! – написав зворушливі напутні слова синові батько Генріха Роман Матис.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Оголошення
  10.12.2019 | 09:22

  Виконуємо внутрішні роботи (шпаклювання, плитка та інше). Телефон 097 032 95 36 (Степан). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Приватні оголошення (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Оголошення (0)

 • Оголошення: знайдено ключі
  25.11.2019 | 09:32

  В неділю, 24 листопада, після обіду була знайдена зв’язка ключів біля будинку № 72 на вул. Стебницькій у м. Трускавці. Власнику ключів прохання звертатися за тел. 067-977-82-12 (п. Уляна). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Повідомлення (0)На Сколівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви