Клуб готельєрів і рестораторів Трускавця розпочав четвертий сезон зібрань

09.03.2021 | Filed under: Публікації

5 березня відбулось перше засідання Клубу готельєрів і рестораторів Трускавця сезону 2021. Цим засіданням, котре приймав ресторан «Султан», в Клубі розпочався четвертий сезон зібрань.

На запрошення засновника Клубу Івана Цегенька, участь у заході взяли: Наталія Карпенчук-Конопацька – Президентка Жіночої Ділової Палати України, Михайло Непран – перший віце-президент Торгово-промислової палати України, Світлана Мерзлова – голова Комітету з питань туризму та готельного бізнесу Жіночої Ділової Палати і власниця туристичної компанії SVTravel, Віталій Загайний – заступник голови Львівської обласної державної адміністрації, Наталія Табака – начальниця управління туризму і курортів ЛОДА, Тарас Лозинський – заступник начальника управління туризму і курортів ЛОДА, Кшиштоф Яховіч – Консул Генерального консульства Польщі у Львові. Доволі багато цього разу було готельєрів та рестораторів, причому не тільки з Трускавця. Гостей і учасників, як завжди, привітав міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

В процесі засідання учасники поговорили про обласну довгострокову програму розвитку туризму і курортів, котру нещодавно затвердили, і про можливості долучення до неї. Розглянули можливості відновлення потоку польських туристів та допомоги в цьому генконсульства Республіки Польща у Львові, обговорили перспективи розвитку жіночого підприємництва в туристичній сфері та можливості співпраці з Торгово-промисловою палатою України.

Всі учасники засідання мали можливість подискутувати, задати питання поважним гостям, в тому числі міському голові Трускавця, поспілкуватись між собою. Гість Клубу краєзнавець і письменник Микола Іваник презентував свою книгу-альманах про Трускавець. Підприємець з Івано-Франківська Ярослав Повх представив екологічно чисту і здорову продукцію – яблучні чіпси від компанії «Newton’s», а почастуватись всі присутні могли італійським ігристим вином «Fiorelli» та фуршетом від директора ресторану «Султан» Валєха Валієва.

– Вітаю всіх учасників нашого Клубу з першим засіданням в цьому році, – ділиться враженнями Іван Цегенько. – Незважаючи на карантинні обмеження, всі ми продовжуємо діяльність своїх закладів і не відмовляємось від наших зібрань. Всі ми довіряємо один одному і навчились жити та діяти в сучасних умовах. Дякую всім поважним гостям та всім нашим учасникам за участь і конструктив. При нагоді хочу привітати всіх жінок – учасниць нашого Клубу з Міжнародним Жіночим днем і побажати всім щастя і любові! До нових зустрічей і завжди раді новим гостям та учасникам.

Степан Гнатків

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви