Коли Трускавець стане курортом?

01.12.2012 | Filed under: Публікації

Україна. Розпорядження Голови Львівської обласної державної адміністрації від 18 квітня 2012 р. № 245/0/5-12, м. Львів «Про здійснення заходів щодо оголошення окремих курортних територій області курортами державного значення»

Відповідно до п. 8 ст. 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про курорти» та з метою забезпечення оголошення окремих курортних територій області курортами державного значення:

1. Затвердити план заходів із оголошення окремих курортних територій області курортами державного значення (надалі – План заходів), що додається.

2. Відповідальним виконанням забезпечити реалізацію Плану заходів у встановлені терміни.

3. Головному управлінню з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій обласної державної адміністрації (С.В.Кисельов) забезпечити координацію та моніторинг виконання Плану заходів.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти па першого заступника голови обласної державної адміністрації Б.М. Матолпча.

Голова /підпис/ М. Д. Костюк.

Ось таке розпорядження давало «карти в руки» Трускавецькій міській раді задля лобіювання присвоєння Трускавцю статусу курорту державного значення. Для цього і був затверджений відповідний План, – із необхідними заходами, термінами та виконавцями. Подаємо його скорочену версію (без Моршина).

ПЛАН заходів із оголошення окремих курортних територій області курортами державного значення

1. Здійснити аналіз наявної документації про створення та функціонування курортних територій мм. Трускавця та Моршина, необхідних для їх оголошення курортами державного значення, сформувати опис документів та картографічного матеріалу. Трускавецька міська рада, Термін: 10 травня 2012 року

2. Визначити проблемні питання та можливі шляхи їх вирішення щодо підготовки документів для оголошення курортних територій мм. Трускавця та Моршина курортами державного значення. Трускавецька міська рада, Термін: 17 травня 2012 року

3. Розробити соціально-економічні обгрунтування щодо необхідності оголошення природних територій мм. Трускавця та Моршина курортами державною значення, які повинні містити аналіз стану та функціонування усіх сфер життєдіяльності зазначених територій. Трускавецька міська рада, Термін: травень-червень 2012 року

4. Підготувати характеристики природних лікувальних ресурсів, їх лікувальних факторів, кліматичних, інженерно-геологічних та інших умов, сприятливих для лікування, медичної реабілітації та профілактики захворювань, інших цінностей природних територій м. Трускавця. Трускавецька міська рада, Термін: травень-червень 2012 року

5. Забезпечити підготовку відомостей про місце розташування, розміри, характер використання та про власників і користувачів природних територій м. Трускавця, а також відповідний картографічний матеріал. Трускавецька міська рала. Термін: травень-червень 2012 року.

6. За результатами проведеної роботи забезпечити внесення на розгляд обласної державної адміністрації клопотання про оголошення природних територій мм. Трускавця та Моршина курортами державного значення. Трускавецька міська рада. Термін: 9 липня 2012 року

7. Здійснити опрацювання внесених на розгляд обласної державної адміністрації клопотань про оголошення природних територій мм. Трускавця та Моршина курортами державного значення, за результатами якою скерувати їх па розгляд центрального органу виконавчої влади з питань діяльності курортів. Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації, Термін: 6 серпня 2012 року.

Весна, красне літо, а затим і золота осінь промайнули для трускавецьких владців у турботах про громаду, її права та інтереси. Не будемо перераховувати владні інциденти, які трапилися саме у цей період, – з громадськістю. Яка влада та й не помиляється? Але добра влада враховує помилки, деколи й навіть вибачається за незважені рішення, які шкодять громаді чи окремим громадянам. Недолуга – оголошує підкилимну та відкриту війну будь-яким ініціативам, що змушують її до конкретних відповідальних дій. Як це, на жаль, спостерігається у Трускавці. Тож, мабуть, під час цієї недолугої «війнушки» призабули трускавецькі чиновники про свої безпосередні обов’язки та посадові інструкції щодо виконання рішень та розпоряджень, які напряму стосуються якості життя трускавчан. Маю на увазі вчасне та якісне виконання розпорядження, що подане вище. Немає на сайті Трускавецької міської ради й проекту та прозорого звіту виконання цього Плану, його розробників, відповідальних за власне виконання цього важливого розпорядження, для його громадського обговорення та фахової експертизи. Теж громадської. Дуже швидко влада міста забула про свої виборчі обіцянки діяти на користь громаді та з її допомогою в господарці та управлінні. Тому й кульгають на обидві ноги «реформи» у Трускавці. Ані великий бізнес ані малий (підприємництво громадян міста) не в змозі достукатися до міської влади. А влада й не приховує свою зневагу до тих, кому ще вчора обіцяла підтримку, – якщо буде обрана. Підтримка, насамперед, потрібна й владі, яка таким чином формує свій імідж. Але й цього не бачимо на ділі. Бо жодний перспективний проект, що має па меті розвій Трускавця влада поки що не підтримала. Йде таке собі владарювання у паралельному світі. Від нас, громадян та громади міста.

Тому й почалися в місті мітинги, зібрання, круглі столи (які влада вперто ігнорує), котрі мають на меті вивести міську владу з того, паралельного світу. А владі чомусь вигідно всі ці події забарвлювати у політичні кольори. Мовляв, це партійні опоненти-недоброзичливці прагнуть нашої крові. Та ніхто вашої крові, достойники міськради, не прагне, бо невідомо якої вона є групи і чи на щось придатна. В донорському сенсі. Відповідь проста: час від слів та заяв про проблеми, перейти до їх вирішення. Спільно з громадою. Під її пильним контролем, позаяк деякі рішення владців знаходяться поза зоною здорового глузду. Іншого шляху, аби повернути втрачену довіру трускавчан, у теперішньої влади не існує. Чим швидше це зрозуміють очільники міста, тим реальніше буде їм керувати містом всю каденцію…

Олександр Калюс, газета «Нові Горизонти»

(Переглядів 256 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви