Коротке зауваження про фонтан на дрогобицькому кільці

11.08.2014 | Filed under: Акценти, Новини

Приємно, що при в`їзді в Трускавець, а саме на дрогобицькому кільці, нарешті запрацював фонтан. Але є одне «але». Очевидно, варто відмовитися від так званого «грибка» у центрі фонтану, оскільки візуально та естетично набагато краще сприймався б саме високий струмінь води у фонтані в обрамленні менших струменів, які сприймаються досить добре. На рівні підсвідомості високий струмінь сприймається як показник сили, впевненості, напористості, перемоги, активної чоловічості. Фонтан у формі грибка – радше символ слабкості, повільності, пласкості, застою, пасивної жіночності.

Це особиста думка дописувача «Трускавецького вісника». Для унаочнення наводимо фото фонтану на дрогобицькому кільці і (для порівняння) фонтану у Дрогобичі, де, власне, від ідеї «грибка» відмовилися.  Гадаємо, технічно виконати вдосконалення фонтану на дрогобицькому кільці є нескладно.

(Переглядів 405 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви