Квіташвілі закликав Дрогобиччину голосувати за Романа Ілика

05.07.2019 | Filed under: Публікації

Олександр Квіташвілі підтримав Романа Ілика в рішенні йти до Верховної Ради. Грузинський та український політик, Міністр охорони здоров’я , праці та соціальних справ Грузії у 2008-2010 роках та Міністр охорони здоров’я  України у 2014-2016 роках висловив свою підтримку та закликав мешканців Дрогобиччини віддати голос за Романа Ілика. За його словами, Роман Ілик – єдиний кандидат, який може зробити реальні зміни та дає шанс на розвиток краю.

«Знаю Романа Ілика як справжнього державника, політика та просто хорошу людину. Як цілеспрямованого і відповідального фахівця, що працює на результат і перемогу. Я особисто рекомендував його на посаду затупника міністра охорони здоров’я. Роман Ілик очолив дуже складний напрямок в міністерстві. Він зміг пронести ідею, а потім втілити її в урядову програму «Доступні ліки». За допомогою цієї програми Ілик допоміг мільйонам Українців отримати ліки безкоштовно, або з невеликою доплатою», – розповідає Олександр Квіташвілі.

За його словами, це велика перемога для України та людей. Адже саме за ініціативи Романа Ілика в Україні нарешті розпочались реальні зміни в медичній галузі. Зокрема, відкриття нового кардіоцентру в Дрогобичі, запуск програми «Доступні ліки», врегулювання цін на медикаменти. Саме тому, за його словами, Роман Ілик зобов’язаний працювати в новому парламенті, аби продовжувати започатковані зміни. «Бажаю успіху і перемоги. Знаю, що він буде прекрасним представником народу в Парламенті України», – заначив Олександр Квіташвілі.

(Переглядів 23 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви