Квіташвілі закликав Дрогобиччину голосувати за Романа Ілика

05.07.2019 | Filed under: Публікації

Олександр Квіташвілі підтримав Романа Ілика в рішенні йти до Верховної Ради. Грузинський та український політик, Міністр охорони здоров’я , праці та соціальних справ Грузії у 2008-2010 роках та Міністр охорони здоров’я  України у 2014-2016 роках висловив свою підтримку та закликав мешканців Дрогобиччини віддати голос за Романа Ілика. За його словами, Роман Ілик – єдиний кандидат, який може зробити реальні зміни та дає шанс на розвиток краю.

«Знаю Романа Ілика як справжнього державника, політика та просто хорошу людину. Як цілеспрямованого і відповідального фахівця, що працює на результат і перемогу. Я особисто рекомендував його на посаду затупника міністра охорони здоров’я. Роман Ілик очолив дуже складний напрямок в міністерстві. Він зміг пронести ідею, а потім втілити її в урядову програму «Доступні ліки». За допомогою цієї програми Ілик допоміг мільйонам Українців отримати ліки безкоштовно, або з невеликою доплатою», – розповідає Олександр Квіташвілі.

За його словами, це велика перемога для України та людей. Адже саме за ініціативи Романа Ілика в Україні нарешті розпочались реальні зміни в медичній галузі. Зокрема, відкриття нового кардіоцентру в Дрогобичі, запуск програми «Доступні ліки», врегулювання цін на медикаменти. Саме тому, за його словами, Роман Ілик зобов’язаний працювати в новому парламенті, аби продовжувати започатковані зміни. «Бажаю успіху і перемоги. Знаю, що він буде прекрасним представником народу в Парламенті України», – заначив Олександр Квіташвілі.

(Переглядів 23 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви