Київська “Свобода” пікетувала ГУ МВС України проти політичних репресій

07.02.2011 | Filed under: Некатегоризовано

7 лютого 2011 року Київська міська організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” спільно з іншими націонал-патріотичними організаціями пікетувала ГУ МВС України у місті Києві проти політичних репресій.

Близько півсотні активістів вигукували гасла: “Свободу політв’язням!”, “Геть мєнтовський безпрєдел”, “Влада ідіотів судить патріотів” та інші.

Учасники акції розіграли театралізоване дійство, під час якого напроти входу у Головне управління міліції “незаконно” встановили пам’ятник Сталіну і так само “незаконно” зруйнували його. Рештки демонтованого сталіна зібрали совєцьким червоним прапором у мішок з підписом “вєщдок №13” та передали його правоохоронцям.

Один з організаторів акції, руйнатор Бессарабского Лєніна у Києві Микола Коханівський під час виступу закликав проводити подібні акції по всій Україні, аби антинародна влада розуміла, що закрити у в’язницях усіх українських патріотів їм не вдасться.

Голова Київської міської організації ВО “Свобода” Андрій Іллєнко зазначив: “У цій ситуації, коли влада пішла на політичні репресії проти українських патріотів, потрібно розуміти, що вона намагається залякати українське суспільство. Нам потрібно зробити так, щоби ті люди, які сьогодні потрапили під пресинг московських холуїв, вийшли з тюрем героями та мали матеріальну, юридичну та психологічну підтримку. Політичні в’язні, повернувшись з ув’язнення, мають усвідомити, що вони є величезним авторитетом для українського суспільства. Кожна людина, яку репресує система, має автоматично ставати символом боротьби проти антинародного режиму. Тоді, влада шляхом репресій створюватиме проти себе впливових та авторитетних опонентів та ворогів”.

Голова “Студентської Свободи” Руслан Андрійко додав: “Проблемою політичних репресій мають цікавитися не лише українські патріоти, адже окупаційна адміністрація на чолі з Бандюковичем, Азаровим-Табачніком та іншими українофобами є абсолютно ворожою до всіх українців. Сьогодні притискається поняття не тільки української культури, мови, історії, сьогодні обмежуються права звичайних українців: студентів та науковців, підприємців та звичайних робітників. Українофобські закони антинародного режиму: Трудовий кодекс, житловий закон, закони про освіту, якими намагаються прибрати п’ятдесят відсотків бюджетних місць для студентів, – спрямовані проти усіх українців, не залежно від їх політичних вподобань. Тому, сьогодні в Україні набагато більше передумов для революції, ніж в Єгипті та Тунісі. Адже у цих країнах протистояння відбувається лише через соціальне гноблення. В Україні ж сьогодні – і соціальне, і національне гноблення! Щоби протистояти українофобській владі, яка зазіхає на права звичайних українців, ми маємо об’єднуватися у політичні партії, громадські організації, діяти підпільно”.

Довідка: Станом на 3 лютого 2011 року в ув’язненні перебувають 15 українців: Андрій Стемпіцький, Степан Бичек, Анатолій Онуфрійчук, Василь Абрамів, Пилип Таран, Василь Лабайчук, Ігор Загребельний,Олексій Зануда, Віталій Вишнюк, Роман Хмара, Юрій Пономаренко, Едуард Андрющенко, Артем Циганок, Юрій Гудименко, Віктор Давиденко.

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” вимагає від чинної влади:

1. Припинити відновлення політики сталінізму в Україні, публічно засудити сталінізм та притягнути до кримінальної відповідальності його адептів. Припинити переслідування в Україні за політичними ознаками.

2. Звільнити міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова, як відповідального за здійснення політики репресій, переслідувань громадян України за ознаками національності, мови, віросповідання.

3. Притягнути до відповідальності правоохоронців, що вдаються до свавілля, проводячи арешти без юридичних підстав, вдаються до катувань, не повідомляють рідним та адвокатам про місце знаходження незаконно затриманих патріотів.

4. Негайно звільнити усіх затриманих політичних в’язнів – представників патріотичних та націоналістичних організацій.
Прес-служба ВО “Свобода”

(Переглядів 13 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви