Лева Грицака відзначили грамотою за допомогу воїнам АТО та створення робочих місць

05.09.2015 | Filed under: Публікації

З нагоди Дня підприємця, яке в Україні відзначається в першу неділю вересня, у Дрогобицькій районній державній адміністрації відбулася зустріч за круглим столом, організована Дрогобицькою РДА та Дрогобицькою районною радою.

У вітальному слові, зверненому до підприємців краю, голова ДРДА Максим Лісогор побажав місцевим бізнесменам розквіту їхньої справи. Очільник району запевнив присутніх у тому, що вони завжди можуть розраховувати на його підтримку і розуміння. Адже одне з головних завдань кожного чиновника – це не заважати малому та середньому підприємництву, яке є соціально-економічним фундаментом сталого розвитку будь-якої європейської держави, а навпаки, сприяти йому.

Підприємців привітав і голова районної ради Михайло Сікора, відзначивши їхню працьовитість, наполегливість, патріотизм. А голова Ради підприємців Дрогобиччини Йосип Буга висловив переконання, що ті люди, які зуміли з нуля вибудувати власну справу, розуміють ситуацію в державі та вистоять у ці непрості для України часи.

Відповідно до розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації Максима Лісогора за особистий внесок у розвиток і становлення підприємництва в районі, розвиток сільських територій, досягнуті успіхи в підприємницькій діяльності та з нагоди Дня підприємця грамотами райдержадміністрації були нагороджені 24 бізнесмени.

Серед них – і генеральний директор готельно-курортного комплексу «Карпати», засновник проекту готельно-відпочинкового комплексу зеленого туризму «Слобода-Раковець» в с. Воля Якубова Лев Грицак. Грамоту Лев Ярославович отримав за розвиток зеленого туризму, за створення робочих місць і за допомогу воїнам АТО.

– Якщо ви зуміли не лише прогодувати себе і свою сім’ю, але створили хоча б одне робоче місце, то вже за це вам велика шана і подяка, – зазначив у своєму слові до підприємців голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор.

І ці слова повною мірою стосуються Лева Грицака, який забезпечив роботою не тільки велику кількість трускавчан, але й багатьох мешканців сіл Дрогобицького району, мешканців Дрогобича, Стебника, Борислава. Неможливо переоцінити і допомогу Лева Грицака воїнам АТО – він для потреб наших захисників найперший у Трускавці передав автомобіль УАЗ-452 (жовтень 2014 р.), згодом дві метеостанції (січень 2015 р.), не кажучи вже про значні фінансові суми. Окрема тема – це допомога потребуючим, інвалідам, меценатство та спонсорство.

Виступаючи з подячним словом в Дрогобицькій РДА, Лев Грицак подякував керівництву району за запрошення та нагороду, яка хоч є і символічною, але вагомою, адже свідчить про увагу районної влади до місцевого підприємництва. Він також відзначив, що за короткий термін свого перебування на посаді голови райдержадміністрації Максим Лісогор довів це конкретними позитивними кроками на підтримку ділових ініціатив та інвесторів.

Втім, грамота від голови Дрогобицької РДА та голови Дрогобицької районної ради – не єдина нагорода, яку отримав Лев Грицак цього тижня. На адресу Лева Ярославовича надійшла і подяка від голови Благодійного фонду «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ о. Ігоря Козанкевича. В ній висловлюється щира подяка за надання безкоштовних обідів для дітей з опікунами з м. Лисичанська Луганської області, які перебувають на відпочинку в нашому краї. Нагадаємо, що місто Лисичанськ знаходиться в зоні АТО, на лінії фронту, там залишилися люди, які не мають можливості кудись виїхати. «Карітас» нашої єпархії прийняв дітей з Лисичанська разом з їхніми опікунами, всі вони – з незаможних родин.

«Щиро дякуємо за Ваше розуміння та допомогу! Нехай Всемилостивий Бог благословить Вас, охороняє та зішле Вам потрібні ласки!» – такими словами закінчується подяка БФ «Карітас» для Лева Грицака за його благодійність.

– Рука, яка дає, ніколи не збідніє. Хто допомагає іншим – тому і Бог допомагає, – каже Лев Ярославович. Він каже, що тільки добром потрібно відповідати на зло, на ті наклепи, які зводять на нього ті, хто живе у заздрості, ненависті, а відповідно в нещасті.

Багато бруду останнім часом виливають на Лева Грицака, багато несправедливих звинувачень, абсурдних вигадок поширюють психічно неврівноважені особи. Але народ в нас мудрий і пізнаватиме хто є хто по ділах, а не по словах. Як і пише Священне Писання: «По ділах їхніх пізнаєте їх». Діла Лева Грицака говорять самі за себе краще, ніж істеричні дописи чи вигадки від кремлівських політтехнологів.

Володимир Ключак

(Переглядів 703 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви