Лідер Львівської «Батьківщини» Роман Ілик відмовився від прохідного місця в списку і вирішив боротись на “мажоритарці” – Олександр Турчинов. (Оновлено)

30.07.2012 | Filed under: ВО "Батьківщина"

Лідер Львівської «Батьківщини» Роман Ілик став узгодженим кандидатом у народні депутати України у 121 одномандатному окрузі із центром у місті Дрогобич. Таке рішення ухвалив Всеукраїнський з’їзд Об’єднаної опозиції «Батьківщина», який проходить у Києві.

“Прошу звернути увагу – голова Львівської “Батьківщини” Роман Ілик добровільно відмовився від прохідного місця у списку і вирішив боротись на “мажоритарці”. Підтримаймо його!”, – сказав керівник Центрального штабу Об’єднаної опозиції ВО “Батьківщина”, перший заступник голови ВО “Батьківщина” Олександр Турчинов на з’їзді партії, зачитуючи список кандидатів у народні депутати України в одномандатних округах.

 

Роман Ілик очолив Львівську “Батьківщину” у липні 2010 року, у найскладніший для партії час, був ініціатором солідарного голодування із Юлією Тимошенко, та численних акцій на підтримку лідера “Батьківщини”.

Про рішення обиратись до парламенту саме у мажоритарному окрузі, з чим йти до виборців та як перемагати – про це Роман Ілик розповів в інтерв’ю журналістам.

 

Романе Романовичу, балотування у 121 окрузі в якості узгодженого кандидата від опозиції – несподіванка чи очікуване для Вас рішення з’їзду?

 

Політик, особливо опозиціонер, повинен бути готовим до всього, а перш за все – до боротьби. Свій вибір зробив на користь мажоритарки з кількох причин. Насемперед, це бажання бути обраним у парламент саме завдяки підтримці та довірі своїх земляків. Адже Дрогобиччина – це рідний край. По-друге, добре знаю всі проблеми округу і як їх вирішити.

 

Треба відверто визнати, що за усі роки існування парламенту Дрогобиччина не мала свого народного депутата, який би вирішував проблеми регіону, сприяв його розвитку.

 

Якою буде Ваша виборча кампанія?

 

Простою та зрозумілою кожному виборцю.  Будуть сотні зустрічей із виборцями, буде візит у кожне село та містечко, буде програма із переліком чітких завдань, які будуть вирішені у разі мого обрання.

 

Деякі з потенційних кандидатів уже працюють на окрузі, натомість Ваша кампанія розпочнеться тільки зараз. Багато часу втрачено…

 

Стартуватиме невдовзі лише моя публічна кампанія в окрузі. Однак цьому передувала тривала робота – консультації з лікарями, освітянами, підприємцями, великою кількістю мешканців округу, збір та узагальнення усіх проблем регіону.

 

Як свідчить досвід, ті кандидати, які до виборів направо та наліво роздають подачки, витрачають шалені кошти на рекламу тільки самого себе, після закінчення виборів просто зникають з округу.

 

Для мене ж важливо інше – не просто перемогти, а показати результат своєї роботи впродовж усієї депутатської каденції – починаючи з наступного дня після перемоги.

 

Як оцінюєте свої шанси?

 

Зрозуміло, що і у мене, і у керівництва Об’єднаної опозиції є соціологічні заміри про підтримку моєї кандидатури в окрузі. Свідчать вони про те, що шанси на перемогу більш ніж переконливі. Зрештою, виборча кампанія й існує для того, щоб покращувати свій рейтинг.

 

Докладу усіх зусиль, аби здобути довіру виборців округу, і ще більших зусиль щоб цю довіру після виборчої кампанії лише примножити.

 

Ірина ЮЗИК

 

Досьє

 

Роман Ілик народився 14 листопада 1963 року у м. Борислав Львівської області. Навчався в СШ №2 м. Дрогобича, згодом – у Бориславському медичному училищі та Івано-Франківському медичному інституті.

 

Після роботи у державних медичних установах започаткував успішну приватну практику.

 

Закінчив аспірантуру Київського інституту післядипломної освіти ім. П. Шупика і здобув науковий ступінь кандидата медичних наук, захистив дисертацію. З 2001 року викладає у Львівському національному медичному університеті ім. Д. Галицького, наукове звання – доцент. Автор багатьох наукових праць.

 

Член партії ВО “Батьківщина” з 2005 року.

 

У 2006 році обраний депутатом Львівської облради за списком БЮТ, голова комісії з питань науки та освіти ЛОР.

 

У 2009 році обраний першим заступником голови Львівської обласної ради.

 

У липні 2010 року на звітно-виборній конференції обраний головою Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина”.

(Переглядів 613 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви