Михайло Янковський: «Я відповідаю за свої слова»

07.08.2012 | Filed under: Публікації

У вівторок, 7 серпня, кандидат у народні депутати від Партії регіонів по 121 Дрогобицькому виборчому округу Михайло Янковський провів зустріч із працівниками готельно-курортного комплексу «Карпати». Це вже не перша зустріч Михайла Петровича у Трускавці – нещодавно він спілкувався з працівниками «Перлини Прикарпаття».

Представив кандидата від Партії регіонів голова її трускавецької міської організації, керівник виборчого штабу ПР у Трускавці, а одночасно і гендиректор «Карпат» Лев Грицак.

«Я вступив до Партії регіонів ще до місцевих виборів 2010 року, адже ця політична сила реально працює на покращення економіки України, добробуту наших громадян, – зазначив Лев Ярославович. – У свій час ми всі підтримували Помаранчеву революцію, та потім почалися розбірки між Ющенком та Тимошенко, ми побачили невиконані обіцянки та зазнали гіркого розчарування. Чим все закінчилося? Відкриттям кримінальних справ. А тепер ріст національного валового продукту йде по стабільній висхідній лінії. Подивіться, скільки лише за останній час побудовано доріг, аеропортів, стадіонів! Основний лозунг партії після нещодавнього XIV з’їзду: від стабільності – до добробуту».

Далі Лев Грицак коротко розповів про життєвий шлях Михайла Янковського, якого назвав особистим приятелем. У Трускавець Михайло Петрович прийшов майором, покинув наше місто в ранзі полковника, тепер він – генерал. Посада начальника Трускавецького міськвідділу внутрішніх справ стала для нього стартовим майданчиком для подальшого служіння рідній державі та її громадянам. Працював в управлінні внутрішніх справ нашої області, займав високі посади у столиці, перебував на дипломатичній роботі в Болгарії та Російській Федерації. Зараз Михайло Янковський займає посаду заступника глави Львівської облдержадміністрації. «Незважаючи на специфіку роботи у силових структурах, Михайло Петрович завжди відзначався людяністю, вмінням спілкуватися з людьми та розуміти їх», – підсумував Лев Грицак.

Своє спілкування з працівниками оздоровниці Михайло Янковський розпочав з того, що Дрогобиччина, на жаль, за 20 років незалежності України не мала свого депутата, котрий би відстоював її інтереси, котрий би звітував про зроблене, відвідував регіон, знав його проблеми та працював над їх вирішенням. Називаючи прізвища Танюка, Лавриновича, Димінського, Михайло Янковський так узагальнив їх присутність у краї: «Всі побули і поїхали, ніхто не подивився людям у вічі і не сказав, що зробив…». Кандидат висловив впевненість у тому, що якби, для прикладу, дрогобичани на виборах до Верховної Ради віддали перевагу Роману Матоличу, то по сьогодні б діяв НПЗ «Галичина», люди мали б роботу. Інший приклад – вибори мера Борислава 2010 року. Громадяни обрали представника «Фронту змін», а проблем в місті менше не стало. Обласна влада змушена вирішувати ті проблеми, які чомусь не вирішує місцева бориславська влада, розповів заступник губернатора Львівщини. І цими прикладами кандидат в нардепи показав, що голосувати потрібно не емоціями, не під впливом привабливих політичних гасел, а розумом, приймати виважені рішення, щоб потім не пошкодувати.

«Я не прийшов заявляти, що зроблю все і завтра будемо жити при комунізмі, – сказав Михайло Янковський. – Двадцять років говорять, що потрібно робити реформи, але тільки тепер їх почали здійснювати. Реформи – це болісні та непрості речі, але їх треба разом пережити і тоді буде результат, позитивний результат. Я був близьким другом покійного Георгія Кірпи і знаю, скільки він зробив для залізниці. Та скільки лише зроблено за останніх півроку відносно транспорту! Уряд працює два роки, працює стабільно і є з чим порівняти його роботу. Два роки не беремо кредити в МВФ чи в інших організаціях, зате мусимо виплачувати ставки по кредитах, які набрали попередники. І ці гроші повертає кожен українець – від малого до великого. Якби ж цими коштами наповнити бюджет, то було б зроблено набагато більше. Інший приклад – Євро-2012. Попередники два роки ділили, хто ж має робити об’єкти, ніяк гроші не могли поділити і в той же час палець об палець не вдарили, щоб щось робити. Ви натомість самі бачите, що ж нами зроблено до Євро-2012. Чого вартує хоча б один лише чудовий львівський міжнародний аеропорт. Всі міжнародні дороги теж зроблено, тепер прийшла черга на місцеві дороги». Також Михайло Янковський коротко розповів про реформи в медичній та освітніх галузях (зокрема, про потребу створення першого робочого місця для випускників), а також про соціальні ініціативи Президента.

Згадуючи про події 2004-2005 років, Михайло Янковський зазначив, що це був час підйому духу у людей, після якого прийшло глибоке розчарування. «Потрібно мати глибоку пам’ять, – заявив Михайло Петрович. – Невже всі українці забули, як за одну ніч долар став коштувати не 5, а 10 гривень і за цю одну ніч рівень доходів людей знизився вдвічі? А на цьому банки і аферисти заробили мільярди».

Кожен українець має себе поважати та любити, якщо ми хочемо, щоб нас інші поважали та любили. Щоб чогось досягти – треба важко працювати. Влада зараз робить велику роботу, хто б нас там як не показував. Європі чи іншій співдружності ми будемо потрібні тільки тоді, коли будемо сильні та багаті. Ми не беремо кредити, щоб нам не диктували ціни на газ, тарифи. А поступки наших попередників, політиків, які робили такі кроки, оцінить суд і Бог. Такі месиджі посилав у зал кандидат від Партії регіонів. До речі, зустріч із працівниками «Карпат» передбачала і відповіді на запитання, з чого присутні скористалися. Так, зокрема, мешканка вулиці Спортивної в Дрогобичі пожалілася на погану якість дороги і отримала вичерпну відповідь на своє запитання.

«Бути українцем – це не значить тільки ходити у вишитій сорочці. Українець – це той, хто не лише українською говорить, а й українською думає», – висловив своє бачення українства Михайло Янковський. Стосовно ж мовного закону, то кандидат в нардепи порадив його прочитати, особливо той пункт, де зазначено, що в Україні українська мова є єдиною державною мовою.

На закінчення зустрічі Лев Грицак висловив підтримку Михайлу Янковському та пообіцяв допомогу у виборчій кампанії. І хоча Партія регіонів у Галичині не вважається фаворитом перегонів, та шанси на перемогу у Михайла Янковського досить великі, зважаючи на його авторитет, розважливість, досвід. Зауважимо, що навіть заядлі противники регіоналів у Трускавці відгукуються про Михайла Янковського виключно позитивно, адже за час його перебування на посаді начальника міського відділу внутрішніх справ різко знизилася кількість злочинів, а сам він зарекомендував себе не лише як професіонал, але і як розумна та справедлива людина.

«Якщо підтримаєте, то побачите, що я відповідаю за свої слова. Мені було б соромно не виконати те, що обіцяю», – лаконічно та твердо завершив свою зустріч Михайло Янковський.

Володимир Ключак

(Переглядів 356 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви