Львівщина повертається до бойкоту одного з головних олігархів Західної України

13.10.2014 | Filed under: Публікації

“Бути хорошим бізнесменом не значить бути хорошою людиною і громадянином. Ми не віримо словам – ми віримо справам. Ігор Єрємєєв і Степан Івахів голосували за Закон диктатури і їх бренди повертаються до списку Бойкоту.

Перед Новим Роком WOG продав державі на 2 600 000 000 грн. бензину за завищеною ціною і ці гроші вже в кишенях Єрємєєва. Розуміємо, що втрати від Бойкоту не одразу переважать вигоди від останніх злочинних держконтрактів з продажу бензину Укрзалізниці. Але від сьогодні ми не дамо WOG паразитувати на наших грошах.

Прийде час, ми проженемо цю і подібні угруповання від державного бюджету.

Наступний тиждень, ми присвятимо брендам Єрємєєва велику увагу, щоб внести ясність для всіх учасників спільноти. Список Бойкоту – www.bit.ly/BoikotSpysok

 Плакати/стікери для друку – www.bit.ly/BoikotPrint

 Усі логотипи – www.bit.ly/BoikotLogos

 Android додаток – www.bit.ly/BoikotAndroid ‪#‎бойкот ‪#‎євромайдан ‪#‎wogkills”, — йдеться у повідомленні на сторінці LvivBoycott у соцмережах.

Газета «Експрес»  

(Переглядів 372 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви