Що робити, коли лідери опозиційних партій виявилися не лідерами, і не опозиційними?

05.12.2013 | Filed under: Публікації

Що робити, коли лідери опозиційних партій виявилися не лідерами, і не опозиційними? Все підказали люди, які продовжують працювати для успіху революції і все більше з’їжджаються до нашого чудового Києва, де все вирішиться. Ось як ми можемо діяти.
1. Брати ініціативу на себе і діяти самостійно. Хто вдень не працює в таборі, але стоїть на Майдані – той саботує Справу. Робимо великі та маленькі групи та йдемо до органів влади. Самостійно. Кожен ставайте лідером революції та формуйте свою революційну силу.
2. На Майдан – ввечері, коли у влади закінчується робочий день і її гвинтики з дому не вийдуть. Заряджаємося енергією один одного, обмінюємося новинами та набутим досвідом.
3. Куди йти. Усі вищі суди плюс суди, де розглядаються справи. ГПУ та прокуратура міста, МВС та главк. Ціль – деморалізувати владу. Вона вже хитається за УСІМА свідченнями звідти. Те, що вчора вдалося заблокувати Беркут в Василькові (Героям слава!), також означає, що Беркут не захотів пробивати собі дорогу і їхати захищати Януковича. Так тримати! Нікого не залякуємо. Навпаки, мирно звертаємо увагу, що від життя в нормальній державі виграють усі. А Янукович лише тягне їх на дно.
4. Не чіпаємо комунальні служби та фінустанови.
5. Особливо важливою справою є блокування урядового кварталу. Всі мають бачити, що топ-мародери заблоковані. Хто там буде з 08:00 до 18:20 – той гвардієць Революції. Завтра на 08:00 з друзями виходимо закривати Шовковичну – останню вулицю, де сьогодні були дірки до АП. Приходьте, буде приємна компанія.
6. Гвардійцям Революції теж потрібні чай і бутерброди. Хто живе поруч – ням-ням.
7. Журналісти і креативники – за багатьма свідченням, накази саджати суддям як і раніше віддає Андрій Портнов. Займіться. Судді – йдіть на лікарняний, не дочувайте – Ви самі досвідчені.
8. Австрійська діаспора!!! Там у вас активи Андрія Клюєва. Разом з Віктором Медведчук він є провідником зачисток, побоїщ та провокацій. Наскільки можна судити, їм, точніше, їхньому справжньому патрону Владіміру Путіну потрібні слабкий український президент із руками в крові, і роз’єднаний український народ – теж із руками в крові. Активи Азарова теж у вас, до речі.
9. Жители восточных регионов. Мы здесь не за “оранжевых” (они снова оказались не настоящими). Не против русского языка. Мы за нормальное государства, где граждане живут как люди. Делайте у себя евромайданы и приезжайте в Киев!!!
І останнє. Те, що народжується в останні два дні – самоорганізація народу – НЕПЕРЕМОЖНО. Це і є головна європейська істина – владою в країні мають стати не президент, не міністри, не депутати, а громадяни. Тож вчимося керувати Революцією, щоб потім навчитися керувати Державою. Як не раз скандував Євромайдан – “Влада – це ми!”.
І опозиція, до речі, також

https://www.facebook.com/IegorSoboliev

(Переглядів 116 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви