Партія регіонів у Трускавці посилить роз`яснювальну роботу

25.09.2013 | Filed under: Публікації

Роз`яснювальну роботу серед населення щодо євроінтеграційної політики чинної української влади на чолі з Президентом України Віктором Януковичем потрібно посилити. Таке рішення було прийнято 24 вересня на засіданні Ради Трускавецької міської організації Партії регіонів.

«Наші громадяни часто дезорієнтовані та не отримують належної інформації щодо намірів України стати асоційованим членом Європейського Союзу. Перекручена інформація, яка нав`язується так званими «опозиційними» політиками, полягає у тому, що нібито Партія регіонів орієнтована на Росію та Митний Союз, що не відповідає дійсності. Тому нашим завданням є посилити роз`яснювальну роботу, щоб люди змогли самостійно зробити висновок, хто займається балаканиною, а хто реально працює задля зближення України та ЄС. Сподіваємося, що Вільнюський саміт стане прикладом того, як Партія регіонів послідовно реалізовує проєвропейську політику нашої держави», – зазначив у своєму виступі голова ТМО Партії регіонів Лев Грицак. Керівник трускавецької партійної організації зацитував голову ЛОО Партії регіонів Петра Писарчука: «Керівництво держави, наш Президент Віктор Федорович Янукович заявляє про свою чітку позицію, яка співпадає з прагненням більшості громадян України – бачити свою державу серед європейської спільноти. Відрадно, що і Верховна Рада виходить зі ступору і дружньо голосує за ті закони, що відкривають Україні шлях до тісної співпраці з Європейським Союзом».

За результатами засідання Рада Трускавецької міської організації Партії регіонів прийняла рішення активізувати роботу з громадськістю з метою доведення інформації про європейський вибір України.

Також на Раді партії було обговорено низку інших питань: про політичну ситуацію в місті Трускавці, про співпрацю з парторганізаціями в сусідніх містах та районі, про затвердження нового керівника первинної партійної організації № 4, про прийом нових членів партії, про надання юридичної та матеріальної допомоги на прийомах громадян керівництвом парторганізації. Нагадаємо, що голова Трускавецької міської організації Партії регіонів Лев Грицак проводить прийом громадян в кожен другий та четвертий понеділок місяця з 15.00 до 18.00.

Прес-служба Трускавецької міської організації Партії регіонів

(Переглядів 213 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви