Львівська “Батьківщина” склала рейтинг невиконаних обіцянок Януковича

25.02.2013 | Filed under: Публікації

 

До третіх роковин президентства Януковича Львівська “Батьківщина” склала рейтинг його невиконаних обіцянок. Що обіцяв і що зробив Янукович за час свого правління партійці демонстрували під час флеш-мобу у центрі Львова.

 

Театралізований персонаж Янукович, сидячи на золотому унітазі, та Азаров на притаманному суржику, щедро роздавали перехожим цукерки, всередині яких – нічого, окрім сумної статистики “покращень” останніх трьох років.

 

“Недолугі реформи, небачена розкіш Межигір’я, золоті унітази та люстри – цим найбільше запам’ятались три останніх роки, але аж ніяк не виконанням власних обіцянок. У президентському кріслі Янукович своєрідно інтерпретував три головні чоловічі обов’язки: синів не те, що виростив, а в олігархи вивів, збудував не дім, а ціле царство у Межигір’ї, і посадив свого головного політичного опонента – Юлію Тимошенко”, – заявив народний депутат, член Політичної ради ВО “Батьківщина”, лідер Львівської обласної організації Роман Ілик.

 

З часу інавгурації Януковича пройшло рівно три роки, у його руках зосереджена уся повнота влади, якою не міг похвалитись жоден “попередник”, тож саме час проаналізувати його щедрі обіцянки.

 

Рейтинг невиконаних обіцянок Януковича:

“Я І МОЯ КОМАНДА НЕ ВИТРАЧАЄМО ЧАС НА ПУСТОПОРОЖНІ РОЗМОВИ ТА САМОВИХВАЛЯННЯ. ЗДАВНА ЗВИКЛИ ПЕРЕКОНУВАТИ У СВОЇЙ ПРАВОТІ НЕ СОЛОДКИМИ ОБІЦЯНКАМИ, А РЕАЛЬНИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ”, – сказано у перевиборчій програмі, з якою Янукович ішов у президенти.

 

  Обіцяв Зробив
1. «Україна повинна за 10 років увійти до 20 найбільш економічно розвинених країн світу (G 20)» У рейтингу вільних економік  Україна опинилася на 161 місці із 177, це найгірший показник серед країн Європи; за підсумками 2012 року Україна займає 5 місце серед країн з найвищими показниками ризику дефолту, у рейтингу країн, сприятливих для бізнесу, проведеного експертами «Forbes», Україна – сто четверта.
2. «Починаючи з 2010 року, гарантую щорічне зростання ВВП»

 

У 2012 році зростання ВВП становило …0,2 %!
3. «Збільшення прямих іноземних інвестицій в Україну до 50 млрд. дол. США у 2014 році»

 

Приріст прямих іноземних інвестицій в Україну в 2012 році склав 4,129 млрд. доларів, знизившись порівняно з минулим роком на 10,6%. Всього в 2012 році іноземні інвестори вклали в українську економіку 6,013 млрд. доларів.

 

4. «Зроблю Україну найбільш інвестиційно привабливою у Східній Європі»

 

 

За результатами дослідження Європейської Бізнес Асоціації, індекс інвестиційної привабливості України у 2012 році був найнижчим  (2.14 балів з 5 можливих) за всю історію дослідження – з 2008 року. Причини – корупція, бюрократія, тиск з боку влади.
5. «Податкові канікули для малого бізнесу на 5 років»

 

Впровадження податкової «реформи», підвищення податків, згортання малого та середнього бізнесу.
6. «Зниження ПДВ до 17% з 2011 року»

 

Розмір ПДВ у 2011-2013 роках не змінився і становить 20 %.
7. «Я і моя команда наповнимо реальним змістом проголошений у Конституції України фундаментальний принцип визнання людини найвищою соціальною цінністю, пріоритетності її конституційних прав, свобод і законних інтересів. Забезпечу зміцнення засад парламентаризму і демократії» Ув’язнення Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. У міжнародному рейтингу з дотримання прав людини Україна перебуває у другій сотні.  У щорічній доповіді Freedom House «Свобода у світі 2012» сказано, за останні два роки Україна з групи вільних демократій перекочувала в розряд частково вільних з трендом до погіршення.

 

9. «Збільшення кількості бюджетних місць у державних вищих навчальних закладах до 75 %» Верховна Рада 6 скликання, керована Партією регіонів, не ухвалила законопроект, яким пропонувалось збільшити до 75 відсотків кількість бюджетних місць у ВНЗ. На сьогодні кількість «бюджетників» становить 50 відсотків.
10. «Створю умови для відродження іпотечного кредитування з фіксованою ставкою не більше 7 % на рік» У 2012 року середня ставка іпотечного кредитування населення банками становила 13,63% річних.
11. «Гарантую відміну пільг при нарахуванні пенсій для високо посадовців»

 

Пільги не скасовано, пенсія колишніх високопосадовців мінімально складає 7640 гривень, що у рік обходиться державній казні у близько 2 млрд. грн.
12. «Мінімальна пенсія становитиме 1200 грн. вже у 2011 році»  З 1 січня 2013 року розмір мінімальної пенсії в Україні складає 894 гривень.
13. «Поетапне збільшення обсягів бюджетного фінансування системи охорони здоров’я до загальноєвропейського рівня (10% ВВП)» На охорону здоров’я держава виділяє 3,5% від ВВП. За оцінками ВООЗ, якщо фінансування менше 6%, то охорона здоров’я взагалі існувати не може. У рейтингу здоров’я, складеному американською компанією Bloomberg, Україна опинилися на 99-му місці серед 145 країн.
14. «Моя мета – 50 мільйонів громадян України вже у 2020 році»

 

Станом на 1 січня 2013 року чисельність населення Укрїани становила 45 млн. 553 тис. мешканців, скоротишись у 2012 році на 80,6 тис. осіб. А три українських міста — Дніпропетровськ, Донецьк та Запоріжжя — очолили світовий рейтинг міст, що вимирають.
15. «Будівництво автошляхів»

 

Українські дороги визнали одними з найгірших у світі. Такий висновок зробили соціологи Інституту Геллапа. Україна посіла 133-тє місце зі 148-ми у рейтингу американських дослідників.
16. «Гарантую перехід на контрактну армію з 2011 року» Перехід на контрактну армію перенесено на «невизначений термін»
17. «Продовжу рішучу боротьбу з корупцією та тіньовою економічною діяльністю» Україна – у трійці найкорумпованіших країн світу, – дослідження Про це йдеться у дослідженні, проведеному аудиторською компанією Ernst&Young

Прес-служба Львівської “Батьківщини”

(Переглядів 123 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви