Львівська обласна рада відмовилася від послуг «Райффайзен Банку», який НАЗК внесло до переліку міжнародних спонсорів війни

19.05.2023 | Filed under: Публікації

Керівництво Львівської обласної ради прийняло рішення змінити фінансову установу після консультації з Національним агентство з питань запобігання корупції (НАЗК).

Нещодавно НАЗК внесло австрійську банківську групу Raiffeisen Bank International, послугами якої протягом багатьох років користувалася обласна рада, до переліку міжнародних спонсорів війни.

Своє рішення агентство обґрунтовувало тим, що після повномасштабного вторгнення рф в Україну група продовжила працювати в росії та офіційно визнала так звані «ДНР» та «ЛНР». Окрім того, надає вигідні умови кредитування російським окупантам (кредитні канікули та пільгові кредити), фактично винагороджуючи російських військових за їхні воєнні злочини.

На сьогодні Національний банк України констатує відсутність прогресу на шляху ухвалення рішень щодо виходу банку з російського ринку.

Тому Львівська обласна рада вирішила відмовитися від Raiffeisen Bank International та укласти угоду про співпрацю з одним із державних банків України.

За матеріалами пресслужби Львівської обласної ради, Фейсбук

фото Obozrevatel.com

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви