Як відомо, 1 грудня, в неділю, у Трускавці відбулося народне віче. Давно я не пригадую, щоб у Трускавці збиралося стільки людей на Майдані. Хіба що під час Помаранчевої революції їх було більше.
Перед людьми виступали місцеві депутати. Коли ж їхні виступи завершилися і я попросив Руслана Козира надати мені слово після виступу Святослава Грабовського, то міський голова відповів: «Є регламент, звертайся до Шумина. Ти й так мені зробив…». А того (П. Шумина) як вітром здуло.
В той же час Руслан Козир швиденько оголосив про завершення зборів. Організатори чомусь навіть до мікрофону не запросили нікого з простих трускавчан. Що ж, у них свій регламент. А може, боялися, що хтось щось посміє сказати про «чесну владу». Не знаю. Та зараз не про це.
30 листопада на Майдані в Києві пролилася кров. Ця кров лежить на совісті Президента Росії Путіна, його кума Медведчука та Віктора Януковича. Ця «трійця» перейшла межу дозволеного і нема їм прощення. Так само як і нема прощення тим беркутівцям, які виконували злочинний наказ і калічили мирних людей. Це злочинці в погонах, які повинні бути покараними. Є менти, а є мусора…
Нещодавно Україна святкувала День народження нашого видатного філософа Григорія Сковороди. Коли Катерина ІІ довідалася про гострий розум Григорія Сковороди, вона запросила його до себе в палац. Григорій Сковорода, який прибув до неї на аудієнцію, єдиний з делегації не вклонився перед нею і не зняв шапку. На здивування цариці він відповів: «Ви ж хотіли мене бачити. Якщо б я зігнувся, Ви б мене не побачили».
То може Януковичу варто було б повчитися у Сковороди і не схиляти голову перед Путіним? А щодо шапки, то в нього до тих шапок специфічне відношення.
І вертаючись до трускавецького Майдану. Цей день була панахида за Лесею Гонгадзе. Тож можна було пом`янути цю мужню жінку хвилиною мовчання, а не закривати поспіхом віче.
Євген Бродзінський, голова ГМ «ОПОРА» в м. Трускавці
ТОП коментованих за тиждень