Медово-яблучні фестини в дитячій бібліотеці

21.08.2019 | Filed under: Новини

З гарними народними і християнськими святами приходить місяць серпень. 14 серпня святкуємо свято Маковея, називається днем семи мучеників Маккавеїв. В цей день святять воду, квіти і мак. Свято Маковея називають в народі Першого Спаса, медовим Спасом.

19 серпня – другий Спас, за церковним календарем день Преображення Господнього. Другий Спас – це свято овочів та фруктів, яблучний Спас, одне з найбільших хліборобських свят. Це свято ще називали “Святом врожаю”.

20 серпня бібліотекарі бібліотеки для дітей м. Трускавця провели медово-яблучні фестини для дітей, якими опікується Трускавецький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Оксана Костишин), та для користувачів бібліотеки.

Розпочались фестини піснею “Папірівки” на слова В’ячеслава Умнова. Бібліотекарі розповіли про багаторічні традиції та звичаї українського народу під час святкувань Маковея та Спаса. Леся Цісінська переповіла легенду про історію походження свят. Віра Лучковська зачитала вірш Дмитра Білоуса “На Спаса”.

Діти з великим задоволенням відгадували загадки, називали приказки, народні прикмети, взяли активну участь в конкурсі “Господинька”, “Переспіваночки” та у веселих розвагах “Пронеси – не опусти”, “Танець з яблуком”. Андріана Дорошенко зачитала вірш Наталки Поклад “Спас”.

На завершені фестин всі присутні поласували фруктами.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви