Міська лікарня потребує апарату УЗД та авто швидкої допомоги

08.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Ми вже неодноразово писали про те, чим живе міська лікарня Трускавця, головним лікарем якої є п. Йосип Свіжинський, депутат ТМР від партії «Відродження». «За час каденції Лева Ярославовича зроблено дуже багато, зокрема і для енергозбереження, пацієнти та відвідувачі і лікарні, і поліклініки, задоволені роботою наших працівників, ті, що перебувають на стаціонарному лікуванні, задоволені як лікуванням, так і іншими умовами, зокрема харчуванням. А нагальними потребами на сьогоднішній час для трускавецької міської лікарні є придбання апарату УЗД для кращої діагностик захворювань, а також придбання автомобіля швидкої допомоги, щоб ми могли більш оперативно реагувати на виклики хворих. І хоча я знаю, що тепер непростий час, криза, зменшення надходжень до міського бюджету, та все ж хочеться вірити, що лікарня матиме і новий апарат УЗД, і новий автомобіль швидкої допомоги», – зазначив в короткому ексклюзивному коментарі для «ТВ» Йосип Михайлович.

Власна інформація

(Переглядів 28 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви