Міжнародний альянс «Азербайджан-Україна» оголосив Ільгама Алієва «Президентом року»

16.11.2020 | Filed under: Акценти

Представники зарубіжних організацій, які представляють інтереси азербайджанців у різних країнах світу, висловлюють вдячність Президенту Республіки Азербайджан Ільгамові Алієву за повернення контролю над окупованими Вірменією територіями в Нагірному Карабасі. Мова про події першої половини листопада 2020 року, коли внаслідок блискавичної воєнної операції Азербайджан повернув під свій контроль споконвічні азербайджанські території.

Серед тих, хто привітав Президента Ільгама Алієва з блискучою перемогою, є і Міжнародний Альянс «Азербайджан-Україна». Його керівник Ельмар Мамедов висловив свою вдячність та підтримку Президентові Ільгамові Алієву та від імені всієї організації оголосив його «Президентом року».

«10 листопада – нова сторінка в історії Азербайджану, свято для кожного азербайджанця, який живе в країні чи за її межами. Терпіння Азербайджану луснуло, і завдяки грамотному тактичному підходу Верховного Головнокомандувача Збройних Сил Азербайджанської Республіки, Президента Ільгама Алієва протягом 45 днів в результаті бойових дій Азербайджан повернув контроль над своїми територіями. Нам вдалося отримати грандіозну перемогу завдяки нашому Президентові, його цілеспрямованості та терпінню. В зв’язку з цим на вищій раді керівництва Міжнародного Альянсу «Азербайджан-Україна» ми одноголосно підтримали ідею оголосити Ільгама Алієва «Президентом року», – каже Ельмар Мамедов.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви