Міжнародний альянс «Азербайджан-Україна» оголосив Ільгама Алієва «Президентом року»

16.11.2020 | Filed under: Акценти

Представники зарубіжних організацій, які представляють інтереси азербайджанців у різних країнах світу, висловлюють вдячність Президенту Республіки Азербайджан Ільгамові Алієву за повернення контролю над окупованими Вірменією територіями в Нагірному Карабасі. Мова про події першої половини листопада 2020 року, коли внаслідок блискавичної воєнної операції Азербайджан повернув під свій контроль споконвічні азербайджанські території.

Серед тих, хто привітав Президента Ільгама Алієва з блискучою перемогою, є і Міжнародний Альянс «Азербайджан-Україна». Його керівник Ельмар Мамедов висловив свою вдячність та підтримку Президентові Ільгамові Алієву та від імені всієї організації оголосив його «Президентом року».

«10 листопада – нова сторінка в історії Азербайджану, свято для кожного азербайджанця, який живе в країні чи за її межами. Терпіння Азербайджану луснуло, і завдяки грамотному тактичному підходу Верховного Головнокомандувача Збройних Сил Азербайджанської Республіки, Президента Ільгама Алієва протягом 45 днів в результаті бойових дій Азербайджан повернув контроль над своїми територіями. Нам вдалося отримати грандіозну перемогу завдяки нашому Президентові, його цілеспрямованості та терпінню. В зв’язку з цим на вищій раді керівництва Міжнародного Альянсу «Азербайджан-Україна» ми одноголосно підтримали ідею оголосити Ільгама Алієва «Президентом року», – каже Ельмар Мамедов.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви