Михайло Шубак має керувати освітою “правильно”

23.05.2011 | Filed under: Новини

23 травня відбулося представлення нового начальника відділу освіти ТМР. Михайло Шубак, за словами мера Руслана Козира, має “правильно керувати відділом освіти”, адже “важливо, щоб освіта базувалася на ідеологічних засадах”. У Трускавці, як і в цілому по Україні, мережу шкіл будуть приводити у відповідність до фінансових можливостей, проте, як сказав міський голова, “нам важливо зберегти у Трускавці всі заклади освіти”. Одне із завдань, яке вже поставлено перед Михайлом Івановичем – перевести до початку опалювального сезону школи та дитячі садочки на автономне опалення, щоб зекономити на видатках відносно енергоносіїв. До речі, на найближчій сесії буде розглянуто нову схему (концепцію) теплопостачання міста.

А тим часом в міській освіті готуються до Останнього Дзвоника. Як повідомила заступник начальника відділу освіти ТМР Надія Сенишин, цей захід відбудеться у школах міста о 9.00 27 травня (п’ятниця). А 28 травня о 18.00 на центральній площі міста буде проведено випускний для випускників шкіл Трускавця. Останній Дзвінок у школі мистецтв відбудеться 26 травня, повідомила начальник відділу культури ТМР Світлана Ковальчин. А 25 травня о 17.00 пройде творчий звіт Будинку учнівської творчості.

(Переглядів 54 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви