Михайло Шубак має керувати освітою “правильно”

23.05.2011 | Filed under: Новини

23 травня відбулося представлення нового начальника відділу освіти ТМР. Михайло Шубак, за словами мера Руслана Козира, має “правильно керувати відділом освіти”, адже “важливо, щоб освіта базувалася на ідеологічних засадах”. У Трускавці, як і в цілому по Україні, мережу шкіл будуть приводити у відповідність до фінансових можливостей, проте, як сказав міський голова, “нам важливо зберегти у Трускавці всі заклади освіти”. Одне із завдань, яке вже поставлено перед Михайлом Івановичем – перевести до початку опалювального сезону школи та дитячі садочки на автономне опалення, щоб зекономити на видатках відносно енергоносіїв. До речі, на найближчій сесії буде розглянуто нову схему (концепцію) теплопостачання міста.

А тим часом в міській освіті готуються до Останнього Дзвоника. Як повідомила заступник начальника відділу освіти ТМР Надія Сенишин, цей захід відбудеться у школах міста о 9.00 27 травня (п’ятниця). А 28 травня о 18.00 на центральній площі міста буде проведено випускний для випускників шкіл Трускавця. Останній Дзвінок у школі мистецтв відбудеться 26 травня, повідомила начальник відділу культури ТМР Світлана Ковальчин. А 25 травня о 17.00 пройде творчий звіт Будинку учнівської творчості.

(Переглядів 54 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви