Новини медицини

28.11.2011 | Filed under: Новини

У Трускавці пройде засідання протиепідемічної комісії (понеділок, 28 листопада). Про це повідомила головний державний санітарний лікар Трускавця Наталія Когут. В місті спостерігається незначний ріст випадків захворювання на ГРВІ. За минулий тиждень зафіксовано 26 травм, з них 11 вуличних, а 5 побутових. Про це на понеділковій нараді в трускавецькій мерії 28 листопада поінформував керуючий справами ТМР Олег Ковальчин. Він теж повідомив, що лікарня готується до акредитації на наступний рік. А в. о. головного лікаря трускавецької міської лікарні Галина Кульчинська поінформувала, що роботи по встановленні ліфтів у поліклініці тривають. Навіть вчора, в неділю, велися ці роботи.

(Переглядів 5 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви