Микола Княжицький: Таких сильних і порядних політиків як Роман Ілик не багато

08.10.2012 | Filed under: Акценти

7 жовтня Дрогобиччину відвідав генеральний директор телеканалу ТВі Микола Княжицький. Відомий журналіст, а тепер і кандидат у народні депутати за списком Обєднаної опозиції «Батьківщина» разом з Романом Іликом взяв участь у перепохованні останків воїнів УПА, обговорив інформаційну політику держави під час круглого столу з місцевою  інтелігенцією та зустрівся з виборцями 121 Дрогобицького виборчого округу.

 

Під час зустрічей Микола Княжицький наголосив, що приїхав у Дрогобич, аби подякувати дрогобиччанам за їхню підтримку телеканалу та підтримати свого друга і соратника Романа Ілика, котрий є узгодженим кандидатом від «Батьківщини» та «Свободи» у цьому окрузі.

 

«Я сюди приїхав підтримати Романа Ілика. І з чистою совістю щиро прошу вас теж підтримати його. Бо таких справді сильних, порядних і чесних людей, які це довели впродовж довшого часу, в Україні не так багато. Кожен політик, який не зрадить в наступному парламенті для майбутнього України надзвичайно важливий. Це ваш земляк, який крім того що гідно представлятиме Дрогобиччину у Верховній Раді, допоможе збудувати нормальну європейську Україну”, – переконаний Микола Княжицький.

Генеральний директор ТВі висловив також сподівання, що попри намагання влади спотворити результати народного волевиявлення та не допустити до перемоги справжніх опозиціонерів, у наступний парламент пройдуть люди, які покажуть нову якість політики і зможуть змінити країну.

(Переглядів 55 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви