На Львівщині реформа міліції “На паузі”: Начальник кадрів часів Захарченка не квапиться ламати схеми.

06.02.2015 | Filed under: Публікації

Львівщина мала стати пілотним проектом з реформування правоохоронних органів. Аби реалізувати цей проект та кадрово очистити міліцію, на службу в органи МВС повернувся Роман Баховський – активний учасник Революції Гідності, працівник міліції, який з перших днів Майдану написав заяву на звільнення з органів.

Відтак, Гал-інфо звернулося до Романа Баховського за коментарем з приводу кадрових змін в міліції Львівщини після року з часу Революції Гідності та трагічних подій на Майдані.

Як з’ясувалося, начальник управління кадрового забезпечення Олег Зарічний, який був призначений ще екс-начальником міліції Олександром Рудяком (за часів режиму Януковича-Захарченка), усіляко намагається обмежити Романа Баховського в доступі до інформації та усунути його від процесу кадрового реформування.

«У жовтні-листопаді в цілковитій таємничості готувалося нове положення про управління кадрового забезпечення ГУ МВС Львівщини. Анологічно секретно виконувалися вказівки Міністерства щодо оптимізації навантаження та показників роботи, скорочення персоналу органів внутрішніх справ, продовження служби тим працівникам, які досягли граничного віку, призначення керівного складу… Фактично до сьогодні саботувалось рішення про моє призначення на посаду без приставки в.о…

Власне, якщо заглибитись в деталі служби, то мене було повністю позбавлено інформації про роботу управління кадрів. Я не знаю, на що розраховує пан Зарічний, і чи він взагалі на щось розраховує, але управління змінами і сучасний менеджмент – це не зі сфери його компетенції. Натомість “зробити все, щоб змін не відбулося” – це вже щось ближче», – переконаний Роман Баховський.

За словами Романа Баховського, у питаннях скорочення начальник управління кадрового забезпечення абсолютно не бере до уваги стратегічний план реформування і не бачить майбутню роботу управління.

«Він скорочує посади на власний розсуд. Таким чином обов’язки перерозподіляють, навіть не розглядаючи навантаження. Я два дні намагався довести до керівника, що нам потрібно робити акцент в подальшому на практичній роботі і скорочувати посади, які зводяться до чистої бюрократії. Знову ж таки, щодо бюрократичної складової, то я пропонував надати пропозиції у Міністерство щодо скорочення навантаження. Таким чином ми  скоротили б посади, орієнтовані на паперову роботу і скоротили б, відповідно, навантаження, зменшивши документообіг», – розповів Роман Баховський.

На запитання Гал-інфо щодо оптимізації кадрів ГУ МВС Львівщини, Роман Баховський відповів: «Мене не інформують щодо цих процесів. Я знаю тільки відсоток, який мав би скоротитись згідно із телеграми Міністерства внутрішніх справ: управління кадрів, управління матеріального забезпечення, управління інформаційно-технічного забезпечення, УБОЗ, відділ боротьби з економічною злочинністю – на 20%. Щодо ДАІ Мінстерство попросило надати пропозиції про скорочення на 10% і на 50% – для транспортної міліції».

За словами Романа Баховського, начальник УКЗ рішення про скорочення служби по роботі з персоналом приймає одноособово.

На питання Гал-інфо, чи породжує це можливість до корупції, Роман Баховський відповів: «Це не стільки питання корупції, як більше питання збереження своєї мережі, схеми. Одні є перевірені і є частиною системи, а інших скорочують, бо вони практично працюють з особовим складом і на ситуацію не впливають, нічого не дають».

Однак, за словами Романа Баховського, у Львові по можливості роблять все для майбутньої реформи міліції.

«Наразі реформа міліції на паузі. Ми провели аналітику, узагальнення, зібрали інформацію і надали пропозиції до Міністерства. Воно проігнорувало. Тепер затишшя. Будучи без повноважень та інвестицій, я виокремив кадровий напрям, і ми будемо суттєво змінювати організацію роботи з персоналом та способи управління, візія майбутнього кадрового управління у нас вже є. Власне, незважаючи на брак повноважень, здійснено великий обсяг напрацювань щодо роботи з людським ресурсом. Найближчим часом ми будемо наші напрацювання презентувати, доопрацьовувати і передавати на розгляд заступника міністра внутрішніх справ Катерини Згуладзе», – сказав Роман Баховський.

http://galinfo.com.ua/news/184002.html 

(Переглядів 271 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви