НАЦ.РАДА – “РІШАЄ”

11.10.2011 | Filed under: Публікації
НАЦ.РАДА – “РІШАЄ”
Нещодавно у Львівській обласні раді було організовано трансляції роботи Обласної ради не тільки по телебаченню, а й в мережі інтернет.
Онлайн-трансляція є вимогою часу та є досить зручною для всіх офісних працівників, бо є можливість через комп’ютер побачити діяльність народних обранців, так як комп’ютер і інтернет є в кожному офісі.
Задумка нібито добра, і реалізація не погана.. заходиш собі на сайт Львівської обласної ради в розділ онлайн-трансляцій і дивишся, що там робиться, як працює кожен депутат, про що говорять, які рішення приймають і чи взагалі є присутні в залі та чи не бавляться в пас’янси на засіданнях Обласної ради.
Аж ні, комусь це стало скалкою в оці.
Як так?! – прозора влада в Україні?, і то де в “нациському” середовищі, на Львівщині?! Ні, не бувати такому – всі депутати, як депутати, займаються підкилимними справами, і хтось там,  хоче зробити роботу депутатів відкритою і мало того, що в раді, а ще й на президіях і комісіях.

І як наслідок: “Своїм рішенням Нац.рада забрала чотири години ефірного мовлення у комунального підприємства “Телекомпанія “Львів-ТБ”, засновником котрого є Львівська облрада, статутним завданням якого було висвітлення діяльності депутатів місцевих і обласних рад та інформування про це жителів Львівщини, висвітлення основних подій як політичного, так і соціального характеру, що відбуваються у Львівській області та в Україні”.
“”Львів-ТБ” був одним із небагатьох ЗМІ, де львів’яни та мешканці області могли спостерігати прямі трансляції сесій рад та чути правду від опозиційних до чинного режиму депутатів та політиків”, – зазначив Петро Колодій (заступник голови облради). – В ефірі цього каналу поширювали інформацію про корупцію в органах влади, зокрема, на митниці, про знищення львівських лісів, про тиск на підприємців, про наступ центральної влади на українську історичну пам’ять, національні та соціальні права українців”.
Що саме цікаве, – коли назріло питання по диких зловживаннях на ремонтах доріг(Як в Трускавці крадуть гроші на дорогах) і Обласна рада буде слухати це питання 18 жовтня, а Львів-ТБ збиралось – це транслювати в прямому ефірі на телебаченні так і в інтернеті, то тут як тут НАЦ.РАДА… порішала, закрила людям очі на правду. Не зручне це питання для влади.
Звичайно, у Нац.Ради для загалу є офіційна версія – “телеканал Львів-ТБ закривають через те, що старе керівництво  каналу ретранслювало телеканал ЗІК” і через кілька попереджень Нац.Рада приняла рішення про позбавлення їх ліцензії. При цьому Нац.Рада не взяла до уваги, що Львів-ТБ поміняв керівництво і представив нову програму розвитку.
Тому, тут однозначно пахне політикою і адмінресурсом на передодні виборів до Верховної ради. Єдиний медійний ресурс опозиційної до центральної влади партії “Свободи” прикривають саме зараз, коли виборча компанія практично почалась. Мабуть це є дзвіночок, який говорить про те, що раду розпустять і вибори почнуться весною за скороченим графіком на виборчу компанію і оскарження результатів.
Як наголосив Петро Колодій, одночасно із цим рішенням Нацрада передала мовлення Львівській обласній державній телерадіокомпанії, підпорядкованій центральній владі і підконтрольній ОДА. Відтепер, очевидно, мешканці Львівщини не матимуть змоги у прямому ефірі спостерігати за сесіями місцевих рад, слідкувати за діяльністю своїх депутатів у радах.
Ось так в нас вирішують питання свободи слова, ось так кримінал ховається від людей. Ось так мільярди гривень вкатують в дорогу, а людям зась щось знати, мабуть хвилюються аби серце не боліло.
“Решали” з нацради “порішали” з ТВі, з 5-каналом, а тепер і до ЛЬвів-ТБ добрались, а далі “Решали” … відключать інтернет !
Пропоную:
1. Всім небайдужим мешканцям України та Львівської області збирати підписи на припинення цієї вакханалії і захист Львів-ТБ.
2. Ми маємо розуміти і знати, що те, що дивитись по телебаченню в себе в дома вирішувати нам, а не чиновникам “блазням”
3. Всіма силами вимагати від влади прозорості і відкритості
4. Заявити національний бойкот окупаціному телебаченню
5. Вимагати розпуску нацради і формування нового її складу
http://grabovsky.com.ua/home/101-natsrada-rishae
P.S. Завершуючи статтю прочитав, що вже і “малятко” хочуть прикрити і це при тому, що це єдиний Україномовний дитячий канал:
http://91.218.212.127/news/2011-09-16/65798
(Переглядів 33 , 1 переглядів сьогодні)
Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви