НАЦ.РАДА – “РІШАЄ”

11.10.2011 | Filed under: Публікації
НАЦ.РАДА – “РІШАЄ”
Нещодавно у Львівській обласні раді було організовано трансляції роботи Обласної ради не тільки по телебаченню, а й в мережі інтернет.
Онлайн-трансляція є вимогою часу та є досить зручною для всіх офісних працівників, бо є можливість через комп’ютер побачити діяльність народних обранців, так як комп’ютер і інтернет є в кожному офісі.
Задумка нібито добра, і реалізація не погана.. заходиш собі на сайт Львівської обласної ради в розділ онлайн-трансляцій і дивишся, що там робиться, як працює кожен депутат, про що говорять, які рішення приймають і чи взагалі є присутні в залі та чи не бавляться в пас’янси на засіданнях Обласної ради.
Аж ні, комусь це стало скалкою в оці.
Як так?! – прозора влада в Україні?, і то де в “нациському” середовищі, на Львівщині?! Ні, не бувати такому – всі депутати, як депутати, займаються підкилимними справами, і хтось там,  хоче зробити роботу депутатів відкритою і мало того, що в раді, а ще й на президіях і комісіях.

І як наслідок: “Своїм рішенням Нац.рада забрала чотири години ефірного мовлення у комунального підприємства “Телекомпанія “Львів-ТБ”, засновником котрого є Львівська облрада, статутним завданням якого було висвітлення діяльності депутатів місцевих і обласних рад та інформування про це жителів Львівщини, висвітлення основних подій як політичного, так і соціального характеру, що відбуваються у Львівській області та в Україні”.
“”Львів-ТБ” був одним із небагатьох ЗМІ, де львів’яни та мешканці області могли спостерігати прямі трансляції сесій рад та чути правду від опозиційних до чинного режиму депутатів та політиків”, – зазначив Петро Колодій (заступник голови облради). – В ефірі цього каналу поширювали інформацію про корупцію в органах влади, зокрема, на митниці, про знищення львівських лісів, про тиск на підприємців, про наступ центральної влади на українську історичну пам’ять, національні та соціальні права українців”.
Що саме цікаве, – коли назріло питання по диких зловживаннях на ремонтах доріг(Як в Трускавці крадуть гроші на дорогах) і Обласна рада буде слухати це питання 18 жовтня, а Львів-ТБ збиралось – це транслювати в прямому ефірі на телебаченні так і в інтернеті, то тут як тут НАЦ.РАДА… порішала, закрила людям очі на правду. Не зручне це питання для влади.
Звичайно, у Нац.Ради для загалу є офіційна версія – “телеканал Львів-ТБ закривають через те, що старе керівництво  каналу ретранслювало телеканал ЗІК” і через кілька попереджень Нац.Рада приняла рішення про позбавлення їх ліцензії. При цьому Нац.Рада не взяла до уваги, що Львів-ТБ поміняв керівництво і представив нову програму розвитку.
Тому, тут однозначно пахне політикою і адмінресурсом на передодні виборів до Верховної ради. Єдиний медійний ресурс опозиційної до центральної влади партії “Свободи” прикривають саме зараз, коли виборча компанія практично почалась. Мабуть це є дзвіночок, який говорить про те, що раду розпустять і вибори почнуться весною за скороченим графіком на виборчу компанію і оскарження результатів.
Як наголосив Петро Колодій, одночасно із цим рішенням Нацрада передала мовлення Львівській обласній державній телерадіокомпанії, підпорядкованій центральній владі і підконтрольній ОДА. Відтепер, очевидно, мешканці Львівщини не матимуть змоги у прямому ефірі спостерігати за сесіями місцевих рад, слідкувати за діяльністю своїх депутатів у радах.
Ось так в нас вирішують питання свободи слова, ось так кримінал ховається від людей. Ось так мільярди гривень вкатують в дорогу, а людям зась щось знати, мабуть хвилюються аби серце не боліло.
“Решали” з нацради “порішали” з ТВі, з 5-каналом, а тепер і до ЛЬвів-ТБ добрались, а далі “Решали” … відключать інтернет !
Пропоную:
1. Всім небайдужим мешканцям України та Львівської області збирати підписи на припинення цієї вакханалії і захист Львів-ТБ.
2. Ми маємо розуміти і знати, що те, що дивитись по телебаченню в себе в дома вирішувати нам, а не чиновникам “блазням”
3. Всіма силами вимагати від влади прозорості і відкритості
4. Заявити національний бойкот окупаціному телебаченню
5. Вимагати розпуску нацради і формування нового її складу
http://grabovsky.com.ua/home/101-natsrada-rishae
P.S. Завершуючи статтю прочитав, що вже і “малятко” хочуть прикрити і це при тому, що це єдиний Україномовний дитячий канал:
http://91.218.212.127/news/2011-09-16/65798
(Переглядів 33 , 1 переглядів сьогодні)
Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви