Незначні кадрові ротації в “Трускавецькурорті”

07.12.2011 | Filed under: Новини

Як інформує газета “Трускавецькурорт”, в ЗАТі відбулося кілька важливих змін, більшість з яких стосується оновлення керівного складу товариства. Щоправда, чимало нових керівників – це люди, котрі вже роками трудяться у товаристві.

Отже, Богдана Вахнича, котрий працював на посаді заступника головного лікаря-директора з експлуатації санаторію «Янтар», з 1 грудня було переведено на посаду заступника головного лікаря-директора з експлуатації санаторію «Рубін». Інженера-енергетика санаторію «Янтар» Романа Шпанера нещодавно переведено заступником головного лікаря з експлуатації цієї ж оздоровниці. Зміни відбулися ще в одній із філій ЗАТ «Трускавецькурорт», у «БОЛ «Медичний центр № 3 «Мед палас». Тут колишню адміністратора СПА-центру Марту Тустанівську переведено на посаду заступника директора, завідувача СПА-центру згаданої філії.

Кілька днів тому прийнятий на посаду заступника начальника медичного відділу із санітарно-епідеміологічної роботи ЗАТ ЛОЗ “Трускавецькурорт” Андрій Процик. Зовсім нова людина з 8 листопада очолює один із найважливіших напрямів діяльності товариства – реалізацію та маркетинг. Прийнята на роботу директором цього напрямку Марина Дембіцька одразу ж приступила до виконання своїх повноважень, тож за кілька тижнів устигла опанувати деякі нюанси цієї роботи і внести деякі зміни в діяльність служби.

(Переглядів 41 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви