Сумніви в якості трускавецьких вод – безпідставні

21.06.2012 | Filed under: Новини

Філія ЗАТ «Трускавецькурорт» «Гідрогеологічна режимно-експлуатаційна станція» щоденно здійснює відбір і лабораторне дослідження води з джерел мінеральних вод. Ми самі напросилися бути супутниками головного інженера філії Володимира Кісака в його поїздці курортним парком, коли він забирав проби води і залишав у бюветах тару для нових проб. Дорогою Володимир Михайлович розповів про життя-буття філії. А саме: про проведений ремонт туалету №1 в парку, проведену холодну і теплу воду в туалет №3 біля верхнього бювету. У нижньому бюветі у залі №3 також здійснено ремонт і заміну плиткового покриття. У тому ж бюветі проведена побілка та замінено двері. В найближчих планах встановлення нових дверей бювету №2 та ремонт надкаптажних споруд «Нафтусі». Як повідомив пан Кісак, щодня на обох бюветах споживається близько дев’яти кубометрів «Нафтусі». Вона та інші води щоразу ретельно перевіряються.

Вже в приміщенні ГГРЕС дізнаємося, що колектив станції тепер дещо поновився, до роботи залучено багато молоді. Проте серед працівників є два кандидати медичних наук. В самій лабораторії теж оновлення – придбана установка мембранної фільтрації. Установка дорога – близько 45 тисяч гривень – зате якісна і дає точні результати, зокрема баканалізу. Ми почекали, поки результати будуть готові і переконалися – вони нормальні. Тобто усілякі сумніви в якості наших мінеральних вод, що сіються зловмисниками та конкуруючими курортами – абсолютно безпідставні.

Орест Лещишин, газета «Трускавецькурорт»

(Переглядів 186 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви